Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çağın Hastalığı Kandida

Çağın Hastalığı Kandida

Çağın Hastalığı Kandida

İkinci Beyin Kalın Bağırsak

Yayınevi :

Gece Kitaplığı

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786051809922

Kandida 21. yüzyılın, özellikle ülkemizde fazla tanınmayan ve bilinmeyen sinsi bir hastalığı ve günümüzde, hem ülkemizde hem de dünyada insanları ciddi şekilde rahatsız ediyor.


İnsanoğlu bugün geçmişte olmadığı kadar çok, zehirlerle iç içe yaşamaktadır. Ağır metaller, gıda katkı maddeleri, GDO’lu yiyecekler, çoğu zaman gereksiz yere kullanılan başta antibiyotikler, anti asit ilaçlar, hormon ilaçları  olmak üzere toksik ilaçlar, gereksiz yere yapılan sezaryen doğumlar, evlerde temizlik, kozmetik gibi değişik  amaçlarla kullanılan kimyasallar, bilim dışı yaklaşımlarla insanların dişlerinde kullanılan gri amalgam dolgular, organik olmayan  işlenmiş market gıdaları ve aşırı şeker tüketimine dayalı yanlış beslenme, doğal olmayan yapay tohumlara mahkum edilen tarım ve bilinçsizce kullanılan zirai ilaçlar , ambalaj amaçlı kullanılan plastik ürünler,  iletişim amacıyla kullanılan cep telefonu, bilgisayar kaynaklı elektromanyetik alan maruziyeti , ekonomik sıkıntılar ve yaygın olarak görülen aşırı  stres, gerginlik ve yaşanan duygusal travmalar ve bütün bunların sonucunda değişen ve zayıflayan bağırsak florası ve buna bağlı olarak zayıflayan bağışıklık sistemi  gibi çağımızın ortak sorunları yalnız bizi değil çocuklarımızı ve gelecek nesilleri de son derece olumsuz etkilemektedir.Böylesine inanılmaz bir saldırıya maruz kalan insanda doğal olarak çok sayıda yeni hastalıklar ortaya çıkmaktadır. İşte Kandida bunlardan önemli bir tanesidir ve birçok hastalığın ve şikayetin ardındaki  gizli nedendir.


Kandida  sorununun  büyümesi  ve yaygınlaşması  ile birlikte başta bağırsak rahatsızlıkları olmak üzere  bağışıklık sistemi rahatsızlıkları  hızla yaygınlaşmaktadır.


Batıda bazı hekimler Kandida’yı kanserin altında yatan en önemli neden olarak yorumluyorlar ve hatta bazıları kanserin Kandida mantarından başka bir şey olmadığını iddia ediyorlar.


Beslenme bozukluklarının çok görüldüğü , tatlıya , şekere düşkünlüğün yoğun olduğu, insanların kendisini yorgun ve  tükenmiş hissettiği ülkemizde, acaba toplumun tatlıya bu kadar düşkün olmasının ve yılgınlığının sebebi Kandida mı ?


Yıllardır karın ağrısı, gaz şikayetleri, şiddetli halsizlik ve geçmeyen yorgunluk şikayetleriniz varsa, kilo veremiyorsanız, çocuklarınız ya da siz sürekli grip benzeri hastalıklara yakalanıyorsanız, çare bulamadığınız alerjileriniz varsa, tatlılara karşı aşırı düşkünlük gibi şikayetlerinize rağmen  hekimlere gidip çare aradığınızda, “sizde hiçbir şey yok cevabını alıyorsanız, sizde Kandida sorunu olabilir.


Sonuç olarak Kandida tüm dünyada olduğu gibi  ülkemizde de ciddi bir sorun ve umarım bu kitap, Kandida ile ilgili sorunu olanlara bir nebzede olsa yardımcı olur, amaç insanların bu kitabı okuyarak kendilerini tedavi etmeleri değil, bilgi edinip hekimlerini doğru bilgilendirerek  yanlış tanıların önlenmesi…


İşte tüm bu soruların cevabını bu kitapta bulmanız mümkün, neden Kandida sinsice yayılıyor, hangi yanlışlarımız buna neden oluyor ve klasik tıp yöntemleri bu soruna ne ölçüde çözüm oluyor ? 


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Medya Cinsi : Ciltsiz

Yorumlar 2

Baş belası Kandida

Niye bugüne kadar kandida ile ilgili bir kitap yazılmadı gerçekten anlamak zor.Yazarı kutluyorum.Çok güzel bir kitap olmuş 1 günde okudum.

31.10.2017

TÜRKİYE'DE İLK KANDİDA KİTABI

Biliyorum yurt dışında Kandida ile ilgili yüzlerce kitap var bu kitap Türkiye'de ilk tebrikler.Umarım devamı gelir

31.10.2017

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız