Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çi

Çi

Çi

Yayınevi :

Destek Yayınları

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9786054994816


Hayat, insanın kendi potansiyeline ulaşabilmesi için dikkatle, incelikle, muhteşem bir zekâyla dizayn edilmiştir. Yapman gerekeni yapamıyorsan, olamıyorsan, doğamıyorsan hayat çok acıtır, anlaman için hırpalar, yorar. Seni sen yapabilmek için ne gerekirse yapmaya hazırdır.

Asla rahat bırakılmazsın.
Öylesine, anlamsız varolmazsın.
Mutluluğa saklanamazsın.
Öyleyse acına sahip çıkmalısın!
Çünkü acı, bilginin bedene inmesidir.
Bilgiyi bedene indirmeli, olman gereken şeye dönüşmelisin.

Bu kitap 'kendine gelmek' için burada olduğunun farkına varabilenlere yazıldı. Fi ile çıkılan yolculuğun tek durağıdır Çi. Sadece farkındalığa giden, değiştiren, mutlaka geliştiren bir yoldur bu ama sunduğu seks, macera, intikam, ihtiras sizi aldatmasın, zordur.

Hayatı değil sistemi yaşadığımızı fark edenler, harakete geçmek için işaret bekleyenler, umursamayanlara karşı umursayanlar, hissedemeyenlere karşı hissedenler adına ve kendi tekamülünde kaybolmuşlar için yazılmış, dengeye adanmıştır. Hayat harekete geçen herkesi varması gereken yere götürür.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 228

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek YayınlarıSayfa Tasarımı : Cansu Poroy
Yayın Yönetmeni : Ertürk Akşun
Kapak Tasarımı : İlknur Muştu

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 320

Dil : Türkçe

Yorumlar 14

TÜM YORUMLARI GÖSTER
2.

Serinin 2. kitabı olduğu için olay örgüsü gelişmişliği fazla ve devamını bekleten bi roman.

15.07.2015

harika

Fİ den daha ince olmasına rağmen çok daha dolu.pi yi beklemekteyim. okunması gereken kitaplar başında. çok iyi tespitleri var. politik dünyalar iş hayatı aşk insan psikolojisi durumlar karşında insanların bakış açısı çok şey var. bence okumalısınız ama mutlaka Fi den başlayın anlamanız için.

02.06.2015

İçine alıp sürükleyen,ilham veren bir kitap..

Fi ve Çi'yi okuyup ünlülerin yatak maceraları demek kitaba haksızlık olur. Kitaplar tüm hikayelerin satır aralarına işlenmiş olarak ne için dünyaya geldiğimizin peşine düşüp kendi yolumuzdan gitme ve bu uğurda inançlı olup her türlü mücadeleyi verme konusunda ilham veriyor bence.. Hem akıcı, hem ilham verici.. Teşekkürler Azra Kohen.. Pi'yi sabırsızlıkla beklemedeyim..

22.04.2015