Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çin Seddinin Ötesinde

Çin Seddinin Ötesinde

Çin Seddinin Ötesinde

Yayınevi :

Çilek Kitaplar - Ufaklık Serüven Peşinde Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786051180571


Ufaklık gözlerini açtığında, başucunda biri durmaktaydı. Başında börkü, sırtında yayı - okluğu, belinde kılıcıyla bir Hun savaşçısı... Fakat bu Bayca'ydı. Çocuğun sırtına saplı bir ok vardı ve yarası ağırdı.

Bayca kesik kesik sözcüklerle, "Kız kardeşim çok zor durumda Ufaklık." dedi. "İşte bu da onun zaman saati. Saat onu bıraktığım ana ve yere kilitli. Sizin yalnızca şu kırmızı düğmeye basmanız yeterli. Ne olur gidip bulun ve kurtarın kız kardeşimi."

Ufaklık ve Gizem, arkadaşlarını yüz üstü bırakamazlardı tabi. Zaman saatinin düğmesine basmalarıyla, kendilerini bir anda karanlık bir ormanda ve kanlı bir savaşın tam ortasında buluverdiler. Serüvenden serüvene atılırlarken, Büyük Hun Devleti'nin taht çekişmelerine ve tarihin en büyük meydan savaşlarından birine de tanık oldular.

Soluk soluğa okuyacağınız bu benzersiz serüveni Ufaklık ve Gizem'le birlikte yaşamak için,

HAYDİ ÇOCUKLAR, SERÜVEN PEŞİNE!Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Çilek Kitaplar

Sayfa Sayısı : 160

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız