Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Deligüllü'nün Esrarı

Deligüllü'nün Esrarı

Deligüllü'nün Esrarı

Yayınevi :

Resital

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789944969352


Geçmişini, geleceğini ve bugününü kaybeden bir kadın...

Deligüllü Ve Onun Çözülmeyi Bekleyen Esrarı

Geçirdiği bir kaza sonucu şok geçiren, geçmişini unutan ve geleceğini bilemeyen esrarengiz bir kadın olan Deligüllü, bir gün tedavi görmekte olduğu hastaneden kaçar ve kendini Anadolu'nun küçük bir kasabasında bulur. Deligüllü'nün devamlı yanında taşıdığı ve koruduğu çantasındaki bilinmez ve sır neydi? Bu çantadaki sır çözüldüğünde,geçmişini bulma noktasında ona yardımcı olabilecek midir?
Yanlarına sığındığı sokak çocukları ona geçmişini geri verebilecek mi? Zaten yaşamlarını çöp kutularından buldukları atıkları satarak sefalet içinde sürdüren bu sokak çocukları birbirlerinin hayatlarını nasıl etkileyecek?
Diğer taraftan kasabanın tek bankasında veznedar olarak çalışan Cemal'in gerek paraya olan aşırı tutkusu gerekse banka çalışanı alımlı Asuman'a olan aşkı olayları nasıl geliştirecek?
Romanın tüm kahramanları bir noktada biraraya gelecek ve işte o anda bütün kahramanların hayatı değişecek. Peki Deligüllü'nün esrarı nasıl çözülecek?
Okumaya başladığınız andan itibaren kendinizi bir filmin ortasındaymış gibi hissedecek ve soluk soluğa romanın tamamı bitmeden elinizden bırakamayacaksınız...Sayfa Sayısı: 286

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: Resital

Sayfa Sayısı : 286

İlk Baskı Yılı : 2007

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız