Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Eğitim - Öğretimde Usül ve Vusül

Eğitim - Öğretimde Usül ve Vusül

Eğitim - Öğretimde Usül ve Vusül

Hayatın İçinden Yaşanmış Öykülerle

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055021245


İki günü birbirine eşit olan zarardadır. Bu yüzden ceninden-cesede, beşikten-mezara kadar; eğitim, öğretim, değişim ve gelişim gereklidir. Sürekli hareket halinde ki bir dünyada yaşamak için onun dönme hızına ayak uyduracak hareketlilik gerekir. En büyük tehlike hareket halinde ki dünyada sabit durmaktır.

Bu sebeple :

"Yenilenmeyen, yenilir." "Hayatınıza fazla gün katamazsınız, ancak gününüze fazla hayat katabilirsiniz." Her şey hayal ile başlar. Ancak amaca ulaşmak istek ve gayret gerektirir. "Amacı uğruna bir çalışması olmayan kişiler amaç sahibi değil, sadece hayal sahibi kişilerdir."

Bilgi değil, bilinç vermek önemlidir. Zira bilgi ışık gibidir, aydınlanma sağlar. Ancak kişiye şahsiyet ve karakter kazandırmaz. Şahsiyet kazandırma ancak bilinç ile olur. Örneğin bir taşa ışık tutarsanız onu aydınlatırsınız. Ancak o yine taştır.

"Taş gibi sert ve katı bireyler değil, şahsiyet ve karakter sahibi, , yüzü mütebessim, yüreği sevgi ve merhamet dolu insanlar yetiştirme zorunluluğu vardır."

Elinde ki bu kitapta ihtiyaç duyacağınız usulleri, sonuca ulaşmak (vusul) için gereken yöntem ve teknikleri bulacaksınız. Ve hayata dair, hayatın içinde yaşadıklarınızı bulacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 152

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Arı Sanat Yayınevi

Sayfa Sayısı : 152

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız