Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ejder Kız - Son Savaş

Ejder Kız - Son Savaş

Ejder Kız - Son Savaş

Yazar: Licia Troisi
Çevirmen: İrem Önderol
Yayınevi :

Doğan ve Egmont Yayıncılık - Çocuk Kitapları Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786050914344


Çok satan ejder kız serisinden muhteşem bir final!

Bir zamanlar doğanın dengesini bozan Nidhoggr, geri döndü. Dünya, insanları teker teker canavara dönüştüren bu korkunç wyvernin yönetimi altına girmek üzere.
Draconialıların bir an önce Dünya Ağacı'nın yeniden ışıldamasını sağlaması gerekiyor. Bunun için de Thuban'ın meyvesini bulmalılar. Ancak wyvernlerin yeni müttefiki Ofnir, onu çoktan mührün üstünde parçaladı. Ejder soyundan gelen Sofia ve arkadaşlarının tek bir şansı var: O da, karşılarına çıkan tüm engelleri aşarak son savaşta galip gelmek.

Güçlü karakterler, nefes kesen bir macera, aşk, intikam ve dostluk... Ejder Kız serisini tamamlayan beşinci kitap, sıradışı kurgusuna yaraşır bir final sunuyor.
(Tanıtım Bülteninden)


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 428

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 261

Baskı Yılı: 2013


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 428

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan ve Egmont Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 428

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Harika

Bu kitabı belkide 1 yıl boyunca bekledim. Aldığım gün kitabın başına oturdum ve sayfalar su gibi aktı. Bir oturuşta bitti, harikaydı. Çok güzeldi. Bu kitabı geçen gün rafta buldum, bir göz atıyım dedim. Bir baktım kitabı okuyorum. İşin garip tarafı ise ilk okuduğum zaman ki gibi yine aynı zamanlarda heyecanlandım, üzüldüm, güldüm ama yine benim istediğim gibi bitmedi. Ben daha değişik bitsin isterdim ama olmadı.

22.04.2014

harikaa

bu kitabı belkide 1 yıl boyunca bekledim aldığım gün kitabın başına oturdum ve sayfalar su gibi aktı bir oturuşta bitti harikaydı çok güzeldi bu kiyabı geçen gün rafta buldum bir göz atıyım dedim bi baktım kitabı okuyorum işin garip tarafı is ilk okuduğum zaman ki gibi yine aynı zamanlarda heyecanlandım üzüldüm güldüm ama yine benim istediğim gibi bitmedi ben daha değişik bitsin isterdim ama olmadı :(

22.04.2014

????

Bu serinin diğer kitapları ciltli bu neden değil ???

31.05.2013