Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Fethullah Gülen'in Dönüşü

Fethullah Gülen'in Dönüşü

Fethullah Gülen'in Dönüşü

Yayınevi :

Kent Kitap

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789944915601


Bütün siyasi planlar Fethullah Gülen'in Türkiye'ye hangi zamanda ve ne koşullarda döneceği üzerine kurgulanmıştı.

Öylesine enteresan bir döneme giriyoruz ki Fethullah Gülen'in Türkiye'ye dönüşü Türk siyasetindeki bütün dengeleri değiştirmekle kalmayacak, sonrasında olacaklarla beraber merkez siyaseti belirleyen güçlü aktörlerin domino taşları gibi nasıl da kolaylıkla yıkıldığını göreceğiz.

Bu büyük siyasi savaşlar sırasında iki büyük küresel güç ellerindeki kozları birbirlerine karşı acımasızca oynarken, küresel olmayan üçüncü bir güç ise tümden dengeleri değiştirecek bir hamleyle bilinen Türkiye Cumhuriyeti tarihinin belki de sonunu getirecek olan noktayı koyacaktı.

2014 yılında Devlet başkanının ilk defa halkın iradesiyle seçilmesiyle fiilen Türkiye'de "cumhuriyet" döneminin kapanması zaten bunun ilk işaretiydi.

Tıpkı Eski Ahit'te anlatıldığı gibi…

1.Samuel.8: 20 "Böylece biz de bütün uluslar gibi olacağız. Kralımız bizi yönetecek, önümüzden gidip savaşlarımızı sürdürecek."
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 203

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kent Kitap

Sayfa Sayısı : 203

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız