Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Flash Flashpoint Dünyası
Flash Flashpoint Dünyası

Flash Flashpoint Dünyası

6/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Scott Kolins
Çevirmen: Cem Demirkan
Yayınevi : Arka Bahçe Yayıncılık - Çizgi Roman Dizisi
Standart Teslimat
05 - 09 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786059209359

Flash Flashpoint Dünyası Kitap Açıklaması


Dünyanın en büyük süper kötülerıne ne oldu?

Flashpoint, DC Evrenini değiştirdi ve artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Flash olması gerektiği gibi bir kahraman değil ve tüm kâinatı saran zaman fırtınasından en çok etkilenenler de ona en yakın kişiler.

Yazar/çizer Scott Kolins (The Flash) bize Central City'nin en büyük kahramanı gizemli Cıtızen Cold'u sunuyor. Peki, Cold'un düşmanı olan Haydut'lar ondan intikam almak için can atarken uzun süredir sakladığı geçmişini korumaya daha ne kadar devam edebilecek? Kendisine engel olacak Flash olmadığından Gorİlla Grodd koca bir kıtayı ele geçirebilir ve Adam Glass'ın (Suıcıde Squad) yazdığı Kıyamet Ordusu'nda Isı Dalgası dünyanın en sıkı korunan hapishanesini ele geçirebilir… içindeki dünyanın en tehlikeli mahkûmları ile birlikte.

Ve Sterling Gates'in (Hawk And Dow) kaleminden Çocuk Flash - Kaybolmuş'da ise Bart Allen kendisini zamanda sürüklenir halde bulacak. Fakat tüm gerçekliğin ortadan kalkmasına neden olabilecek, muhtemelen ZIT FLASH'ın eseri olan, bu fırtınayı ondan başka durdurabilecek hiç kimse yok. DC EVRENİ sonsuza kadar değişmeden daha önce hiç keşfetmediğiniz bir dünyayı keşfedin... Flashpoınt dünyası'nı!
(Tanıtım Bülteninen)Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Arka Bahçe Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.