Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gece Nöbeti

Gece Nöbeti

Gece Nöbeti

Çevirmen: Selim Yeniçeri
Yayınevi :

Martı Yayınları

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055420147


Bir yanda büyük şehir hastanelerinin baş döndürücü kalabalığında kazanılan deneyim ve başarılar; diğer yanda küçük bir kasabanın acil servisinde, mezarlık vardiyası da denen sakin gece nöbetleri.

Bir yanda gece yarısı anlaşılamayan bir nedenle hastaneye bırakıldıktan sonra kaybolan yaşlı bir adam; diğer yanda her şeyden habersiz, patlamaya hazır birer saatli bomba gibi sokaklarda dolaşan kadınlar.

Bir yanda bakıma muhtaç yaşlı bir anne, mutsuz bir kızkardeş ve parçalanmak üzere olan bir aile;diğer yanda kuşkular üzerine kurulu, kaçamak bir aşk.

Ve hepsinin ortasında tek başına bir kadın doktor: Toby Harper. Başta mesleki itibarını kurtarmak için giriştiği onur mücadelesi, bir süre sonra karanlık güçlerin de dahil olmasıyla, ölümcül bir kedi fare oyununa dönüşüyor. Kayıp bir hastanın peşinde, kendisini tehlikenin tam ortasında bulan Toby Harper'ın heyecan dolu hikâyesi beklenmedik sonuyla kanınızı donduracak.

"Yılın en heyecan verici romanlarından biri. Son derece inandırıcı ve canlı, aklınızdan çıkaramayacağınız bir kitap." Publishers WeeklyKitapları 37 dile çevrilen ve bütün dünyada 20 milyondan fazla okura ulaşan, çok satanlar listelerinin üst sıralarından hiç inmeyen, tıbbi gerilim edebiyatının kraliçesi Tess Gerritsen'den en derinlerdeki arzularımıza ve korkularımıza ustalıkla dokunan sürükleyici bir hikâye. Sonsuza kadar genç kalmak uğruna insanlığımızın ne kadarını feda edebiliriz? Uzun bir ömürle yetinmeyip ölümsüzlüğü arzulayan insanoğlu bunun bedelini ödemeye ve ödetmeye hazır mı?

"İnsanı daha ilk sayfadan yakalıyor ve sonuna kadar da bırakmıyor." John Saul

"Okurken kendinizi içinde hissedeceğiniz hastane sahneleri, bilimin tüyler ürpertici yüzü, bir acil servisin gerektirdiği akıl almaz bir tempo ve bir nefeste okunacak müthiş bir gerilim." People

"Tüyler ürpertici bir tıbbi gerilim… Son sayfaya kadar gizemini koruyor." Maine Telegram

"İlginin kulaktan kulağa yayılarak gittikçe büyüyeceği heyecan dolu bir hikâye." Booklist

"Şok edici… Tess Gerritsen mesleki bilgisini, sıra dışı karakterler ve çarpıcı bir tarzla birleştirip soluk soluğa okunacak, keyifli bir gerilim hikâyesi yaratmış." San Jose Mercury News

"Kesinlikle ürkütücü… Daha ilk satırlardan itibaren içinizdeki korkularla yüzleşmeye hazır olun." Rapport

"İnanılmaz canlı ve gerçekçi… gerilim ve merak hiç dinmiyor…" The News Journal


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 460

Baskı Yılı: 2011


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 472

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

Sayfa Sayısı : 460

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 12

TÜM YORUMLARI GÖSTER
en iyisi

Şu ana kadar okuduğum en sağlam polisiye-gerilim kitabı ! Tess Gerritsen bu türde en iyisi olduğunu tekrar kanıtlamış... Kan gölü eserindeki gibi olaylar bilimsel deneyler çerçevesinde gelişmekte ama bu eser onun kat ve kat üstünde. Aynı şekilde bu kitabı okuyanlar eğer Olasılıksız kitabını okumuşsa aklına o gelebilir olay örgüsü birbirine benzemekte, Lakin bu eser Olasılıksız kitabından bence çok daha güzel ve Adam Fawer, Tess Gerritsen ın kalemi ile yarışamaz.... Temponun hiç eksilmediği bu dinamik eseri kesinlikle okumalısınız.

18.03.2015

Mükemmel Ötesi

Hayatımda okuduğum en güzel kitaplar arasındadır kendisi. Hatta Şu anda Sona Kalan'ı okuyorum, başlarında aynı lezzeti bulamadım ama Gece Nöbeti insanı daha başından etkisi altına alıyor. Gerilim seviyorsanız, bu kadın gerçekten okunmayı hakediyor. Daha öncesinde de kitaplarını okudum yazarın, mükemmel bir kalemi var, ama bu kitabını çok çok ayrı tutuyorum.

11.12.2014

Bilemiyorum

Bu yazarın ilk olarak İKİZ BEDENLER kitabını okudum. 2 günde falan bitirdim. Ondan sonra bu kitabı okumaya başlayayım dedim ama nedense bir türlü bağlanamadım kitaba. En iyisi baştan okumak.

23.06.2014

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız