Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Geleceği Üretenler - Makers
Geleceği Üretenler - Makers

Geleceği Üretenler - Makers

Çevirmen: Levent Göktem
Yayınevi : Optimist - İş - Yönetim Dizisi
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055090371

Geleceği Üretenler - Makers Kitap Açıklaması


Yeni Sanayi Devrimi Başlıyor!

Wireddergisinin editörü ve çok satan kitapların yazarı ChrisAnderson, bu çalışmasında yeni bir sanayi devriminin yolda olduğunu haber veriyor: "Üretim internete taşındıktan sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Girişimcilik ve inovasyon hız kazanıyor, pazara girişin önündeki engeller yıkılıyor. İşe yarayacak bir fikri olan herkes bu fikrini bazı yazılımlarla ürüne dönüştürebilir. Önümüzdeki on yılda 'mucit' ile 'girişimci' arasındaki yol hiç olmadığı kadar kısalacak."

"Chris, neyin üretileceğine üretim araçlarının sahiplerinin karar verdiğini çok iyi anlamış. Artık o araçların sahibi sizsiniz. Bu kitap, hayatınızı değiştirecek. Kitabı ister okuyun ister okumayın ama tavsiyem, bu trendeki yerinizi erkenden almanızdır."
-SethGodin-
Takım Oyunu ve Mor inekadlı çok satan kitapların yazarı

"Bir sonraki teknoloji devrime vizyoner bir bakış. Gelecekte bizleri neyin beklediğini merak ediyorsanız, bu kitap ile başlayabilirsiniz."
-TomRath-
Strengthsfinder2.0 kitabının yazarı

"Sürükleyici ve öğretici bir kitap. Anderson, Amerika'nın üretimde yine liderliğe soyunabileceği bir geleceğin çok çarpıcı planını ortaya koyuyor."
-Dan Heath-
İşte Bu Fikir Tutar!veDeğiştir adlı kitapların ortak yazarı

"Bilgisayar yazılımlarının bütün sektörleri darmaduman edişine hayretle bakanlara sesleniyorum. Kemerlerinizi bağlayın. O dalga çok yakında size de vuracak. ChrisAnderson, teknolojinin Amerika'nın üretim tarzını nasıl kökünden sarsacağını bu çarpıcı ve önemli kitapta anlatıyor."
-EricRies-
Yalın Yeni Girişim kitabının yazarı

"İcat etmenin geleceğini biçimlendiren dönüşüm sürecini anlamak için mutlaka okunması gereken bir kitap."
-Dan Ariely-

Akıldışının Mantığı ve Akıldışı ama Öngörülebilir adlı kitapların yazarı
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 248

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimist

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.