Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gizemli Nehir

Gizemli Nehir

Gizemli Nehir

Yayınevi :

Eftalya Yayınları

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055394288


"Nehir entrikayı, bilimi aşkı ve macerayı bir araya getiriyor ve okuyucularına daha fazlasını sunmakta kararlı."

(Edmonton Sun)


"Heyecan verici ve hareket dolu... Bilimin zorluklar karşısında çaresiz kaldığı bu öyküde gençlik pınarını ararken umutsuzluğun nefesini ensenizde hissedeceksiniz."

Midwest Gazetesi Kitap Bülteni


"Olağanüstü! Tardif'in son romanı Nehir, şimdiye kadar yazdıklarının arasında en heyecan vericisi. Tahmin edemeyeceğiniz olaylar, keskin ve zor kararlarla dolu bir hikaye sizleri bekliyor. Nehir, kuzey Kanada'nın gizemli yollarında dur durak bilmeden ilerleyen bir macera."

Kelly Komm
Sacrifice'ın yazarı
Çok uzaklara gitmek için ne kadar uzağa gidebiliriz?

Güney Nahanni Nehrinin tarihi; gizemli ölümlerle, kaybolma hikâyeleriyle ve başsız cesetlerle süslüdür. Ama aynı zamanda insanlığın kaynağını da derinliklerinde saklar ve yıkımının sırrını da Yedi yıl önce Del Hawthone'un babası, üç arkadaşıyla birlikte Nahanni Nehri'ne bir gezi düzenlerler Fakat sonuç umdukları gibi olmaz Her biri kaybolur ve bir süre sonra öldükleri varsayılır. Kaybolan adamlardan biri, bir gün üniversitenin kampüsüne girer. Hala hayattadır fakat, tanınmayacak hale gelmiştir. Del, şok geçirir Özellikle yaşlı adamın sözlerinden sonra, Ona göre Del'in babası hala hayattadır! Del, bir grup gönüllü ile Nahanni'ye gider ve babasını anma çalışmalarına başlar. Burada gizli bir nehir bulacaktır ve korkunç sırlar açığa çıkar...

Ve gördüğü vahşet, insanlığın geleceğini tehdit etmektedir.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 341

Baskı Yılı: 2012


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 217

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Eftalya Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.