Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gördüğünüzü Nasıl Çizersiniz?

Gördüğünüzü Nasıl Çizersiniz?

Gördüğünüzü Nasıl Çizersiniz?

Çevirmen: İbrahim Şener
Yayınevi :

Pegasus

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055360559


Herkes kendi etrafındaki dünyayı aslına sadık olarak yeniden üretmek ister - gördüklerini olduğu gibi çizebilmek dileğindedir.

Bu kitap size bunu nasıl yapacağınızı öğretiyor.

Rudy de Reyna doğada yalnızca dört temel şekil olduğunu düşünmektedir; bunlar küp, silindir, koni ve küredir. Her ne kadar büyük ölçüde değişikliğe uğramış olabilse de, her nesne bu geometrik şekillerin birisi üzerine temellenmiştir. Eğer bir nesnenin temel şeklini görebilirseniz, ayrıntıları ne kadar fazla olursa olsun, bu nesneyi çizebilirsiniz. Kısım Bir çizim temellerini ele almaktadır. Bu kısımda çok sayıda açık, net ve somut çizimli proje vardır. Her bir proje bir öncekinden biraz daha karmaşık bir yapıda olacak şekilde düzenleme yapılmıştır.

Kısım İki'de yazar bir çizim kitabında genellikle anlatılmayan şekilde suluboya, opak ve akrilik gibi araçların çizimdeki kullanımlarını açıklamaktadır.

Öğrencilere her bir çizim yöntemini uygulamada beceri kazanmalarına yardımcı olacak alıştırmalar verilmiştir.Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Sayfa Sayısı : 176

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız