Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hac
Hac

Hac

Roman

7/10 - 4 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Paulo Coelho
Yayınevi : Can Yayınları - Çağdaş Dünya Edebiyatı Dizisi
Standart Teslimat
01 Mart - 06 Mart
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789750706509

Hac Kitap Açıklaması


"Kente dün geldim. El Cebrero yakınlarındaki Pedrafita'dan Compostela'ya giden otobüsü yakaladım. Otobüs iki kent arasındaki 150 kilometreyi dört saatte aldı; bu da bana Petrus'la yaptığım yolculuğu hatırlattı. Bazen aynı mesafeyi iki haftada yürüdüğümüz olmuştu. Biraz sonra San Tiago'nun mezarına gidip Meryem Anamızın deniz kabukları üstüne işlemiş suretine bırakacağım. Sonra da en kısa zamanda Brezilya'ya giden bir uçağa atlayacağım, yapacağım o kadar çok iş var ki. Başımdan geçen her şeyi anlatacağım bir kitap yazmayı düşünüyorum. Ama hemen değil..
Paulo Coelho 1986'da bir hac yolculuğuna çıktı: Piraneler'den Santiago de Compostela'ya uzanan 700 kilometrelik ortaçağ yolunu yürüdü. Hac, yazarın, hacıların Santiago Katedrali'ne varmak için bin yıldır yürüdükleri bu yolda yaşadığı heyecan dolu serüvenlerin öyküsü. Yalnızca Simyacı romanının yolunu açan ilk önemli romanı olduğu için değil, yazarın felsefesindeki insan sevgisini eksiksizce dile getirdiği için de Hac'ın Coelho'nun yapıtları arasında onsuz edilemez bir yeri var. Hac, sıradışının sıradan insanlarının yolu üstünde olduğunu anlatan büyüleyici bir roman.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 223

Baskı Yılı: 2006


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 175

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2006

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
Başucu Kitabım

Paulo Coelho'nun en sevdiğim kitabıdır.İnsanın kendi iç dünyasını anlaması ve bazı şeyleri anlamlandırabilmesinde çok yardımcı oluyor.7 defa okudum ve her birinde farklı anlamlar buldum.Kesinlikle okunması gereken bir kitap.

29.06.2020

Biraz hayal kırıklığına uğradım.

Son kitaplarında tarzını değiştiren yazar, bu kitabıyla uzun uzun yolculuğunu anlatıyor. Heyecan dolu bir serüven demek pek yerinde olmaz yine de  Paulo Coelho okunmaya değer.

15.11.2007

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.