Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Halef
Halef

Halef

Yayınevi : Bilge Karınca Yayınları - Araştırma Dizisi
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055642761

Halef Kitap Açıklaması


Ahir zamanı yaşadığımız şu günlerde kalplerde küllenen imanın ve İslam ilimlerinin yeniden tazelenmesi için, İslam'ın insanlara verdiği hürriyeti ve derin ilimleri tüm açıklığıyla kavratmak için, insanın kâinattaki sonsuz kere tekrarlanan hayatlarını, bu hayatlarındaki evrelerini ve her evredeki olgunlaşmalarını hatırlayabilmeleri için bazı ayetlerin zamanımıza ve ötelerine hitap eden manalarının açıklanmasının vakti gelmiştir.

Bu sepeple, Allah'ın yeryüzlerindeki halifesi olan İlah'ın varlığındaki merkez insanı, Peygamber Efendimiz kâinattaki insanı kebiri, dünyadaki İnsan-ı Kâmili, Fenafil Rabbı, Fenafillahı, Levh-i Mahfuzu ve daha bir çok sırrı daha iyi anlatmak, ortaya koymak için "Halef" isimli kitabımızı kaleme aldık.

Allahü Teâlâ buyuruyor: "Siz bildiklerinizle amel edin, bilmediklerinizi biz size öğretiriz"
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 404

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Bilge Karınca Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
nasıl yaratıldık

Kitap varlık aleminin nasıl oluştuğunu, nasıl yaratıldığımızı Ayetler eşliğinde bizlere anlatıyor. Bilime ve akla uygun herkesin okuması ve kendisine rehber edinmesi gereken bir kitap.

29.12.2016

Hakikati bilme zamanı....

İslamın tüm güzelliklerini ve hakikatlerini okudukça biz bunları niye hiç duymadık dedirten ve insana hakikatını öğreten, araştırmaya ve düşünmeye sevkeden bu güzel eseri okumanızı tavsiye ederim...

22.04.2015

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.