Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hayatı Yeniden Keşfedin

Hayatı Yeniden Keşfedin

Hayatı Yeniden Keşfedin

Daha Cesur, Üretken ve Doyumlu Bir Hayat İçin Gerekli Araçlar

Yayınevi :

Psikonet

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789759893743

Hayatı Yeniden Keşfedin

Sosyal bir varlık olarak çevrenizde olup bitenlere ayak uydurma çabanız, çoğu zaman kendi içinize dönüp bakmanızı engeller. Ya da kişisel ihtiyaçlarınız her zaman aklınızın bir köşesinde dursa da hayatınızdaki dış etkenlerden dolayı onlara bir türlü vakit ayıramazsınız. İşin içine korkularınız ve yüzleşmekten kaçındığınız konular da eklenince, bir bakmışsınız tüm bu olumsuzluklar önünüzü kesen koca bir sorun yumağına dönüşüvermiş.

Peki, yaşamınızı bu denli sabote ettiğinizi fark ettiğinizde nasıl bir çözüm bulacaksınız? Nitekim kendinize yaptığınız bu haksızlıkları henüz görmemiş olsanız bile, doğru bir rehber sayesinde hayatınız için çok daha iyi adımlar atmak sizin elinizde. Hayatı Yeniden Keşfedin, işte ihtiyaç duyduğunuz bu rehberi size dolaysız bir biçimde sunuyor.

Kendi Kendinize Profesyonel Destek Sağlayın

Psikoterapi alanında fark yaratan işlere imza atan Jeffrey E. Young ve Janet Klosko adlı profesyonellerce kaleme alınan Hayatı Yeniden Keşfedin kitabı, kişisel gelişimden çok “kendine yardım kılavuzu” olması ile okurlarının tümünden tam not alıyor. Birçok psikolog ve psikiyatristin danışanına önerdiği bu kitap, “şema terapisi” adlı bir teknik üzerinden okurlarını çözüme ulaştırıyor.

Şema terapisine göre her birey, çocukluk ve ergenlik dönemlerinde yaşadıkları sorunların üstesinden gelebilmek adına 11 farklı davranış örüntüsü (şema) geliştiriyor. Ancak yetişkinlik döneminde bu şemalar, kişinin yaşamına adapte olabilmesi için yeterli savunmayı sağlayamıyor. Birçok birey, işte tam da bundan dolayı yaşamına uyumsuz ve mutsuz bir biçimde devam ediyor.

Kitapta bu şemaları keskin hatlarla birbirinden ayıran Young ve Klosko, okurların kendi kendilerine tanı ve çözüm bulabilmesi için son derece sade bir anlatım benimsiyor. Bu kitabı okurken, kendi yaşamınıza dair derin ve zorlu bir düşünme sürecine girecek; en sonunda ise tüm sorunlarınızı geride bırakabilmeyi öğrendiğinizi fark edeceksiniz.

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Dünyanın en iyi kişisel gelişim kitapları arasında değerlendirilen Hayatı Yeniden Keşfedin’i hala okumadıysanız, daha fazla geç kalmayın! Bu kitabı hemen şimdi sipariş verin, avantajlı fiyatlar ve sepete özel fırsatlardan yararlanmanın ayrıcalığını yaşayın. Hayatı Yeniden Keşfedin, açık sözlü anlatımı ve uzattığı güçlü yardım eli ile sizin de baş ucu kitabınız olacak.

 

Dil : Türkçe

Yorumlar 4

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Hayatı farkına varmak

Kesin okumalısınız

27.08.2020

Herkesin okuması gereken bir kitap

Herkesin hayatta yaşadığı ve hatta farkında bile olmadığı bir çok konuyu ele alan, nasıl bakmamız gerektiğini gösteren çok güzel bir gelişim kitabı. Okuyup farkındalık kazanmayan kişi yoktur eminim. Psikoloji ve terapi kitaplarını sevenlere de, hayatta bazı zorluklar karşısında nasıl davranacağını bilemeyenlere de, öfke, kaygı, korku, depresyon atakları gibi zorluklarla mücadele edenlere özellikle öneririm. Kendim okudum, şimdi de hediye olarak tekrar aldım.

15.11.2019

Kitap üzerine

Kendi şemalarımızı keşfetmek , neyi neden yaşadığımızı anlamak ve etrafımızda ki insanları farkında bir gözle görmek açısından muhteşem bir eser.Ayrıca yine bu kitap serisinde "Narsistle Ateşkes" i tavsiye ederim.Anne babalarımızın yüklediği her yanlışı aşabilmemiz ve en azından kendi çocuklarımıza aktarmamamız için mutlaka okunmasını tavsiye ederim.

27.07.2019

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.