Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hayatı Yeniden Keşfedin

Hayatı Yeniden Keşfedin

Hayatı Yeniden Keşfedin

Daha Cesur, Üretken ve Doyumlu Bir Hayat İçin Gerekli Araçlar

7/10 - 26 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Psikonet

Standart Teslimat
01 Mart - 03 Mart
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9789759893743


Aşırı vicdan ve hayır diyememek yüzünden kendi ihtiyaçlarınıza sıra gelmiyor mu?
Terk edilmekten korktuğunuz için ilişkilerde çok mu altta kalıyorsunuz?
Sağlığınızı kaybetmek, aklınızı kaçırmak, parasız kalmak, uçağa binmek gibi korkularınız yaşama sevincinizi yok mu ediyor?
Hayatınız işleri yetiştirmeye çalışmakla mı geçiyor?Ü

Tatmin etmeyen ilişkiler, evhamlarla dolu bir hayat, nedensiz yere diğerlerinden aşağı hissetmek. Bütün bunlar fark etmeden kabul ettiğimiz inanışlarımızı değiştirerek çözülebilir. Bu kendi kendine zarar verici düşünme ve hissetme kalıplarına şema adı verilmektedir.

Hayatı Yeniden Keşfedin, mutluluğa ulaşmanızı engelleyen bu girdaplardan nasıl kurtulacağınızı gösteriyor.Sayfa Sayısı: 456

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Psikonet

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Herkesin okuması gereken bir kitap

Herkesin hayatta yaşadığı ve hatta farkında bile olmadığı bir çok konuyu ele alan, nasıl bakmamız gerektiğini gösteren çok güzel bir gelişim kitabı. Okuyup farkındalık kazanmayan kişi yoktur eminim. Psikoloji ve terapi kitaplarını sevenlere de, hayatta bazı zorluklar karşısında nasıl davranacağını bilemeyenlere de, öfke, kaygı, korku, depresyon atakları gibi zorluklarla mücadele edenlere özellikle öneririm. Kendim okudum, şimdi de hediye olarak tekrar aldım.

15.11.2019

Kitap üzerine

Kendi şemalarımızı keşfetmek , neyi neden yaşadığımızı anlamak ve etrafımızda ki insanları farkında bir gözle görmek açısından muhteşem bir eser.Ayrıca yine bu kitap serisinde "Narsistle Ateşkes" i tavsiye ederim.Anne babalarımızın yüklediği her yanlışı aşabilmemiz ve en azından kendi çocuklarımıza aktarmamamız için mutlaka okunmasını tavsiye ederim.

27.07.2019

Tavsiye Ederim

Yaşam koçu bir arkadaşımın evinde biraz göz attım ve hemen sipariş verdim. Kendinizle ilgili memnun olmadığınız davranış kalıplarını aşmak için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Hatta etrafınızdaki kişilerin olumsuz davranışlarının sebeplerini bile keşfediyorsunuz. Bence her insan yaşam kalitesini arttırmak için okuyup uygulamalı.

10.05.2016

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız