Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Her Temas İz Bırakır

Her Temas İz Bırakır

Her Temas İz Bırakır

8/10 - 44 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Emrah Serbes
Yayınevi :

İletişim Yayıncılık - Çağdaş Türkçe Edebiyat Dizisi

Standart Teslimat
04 - 08 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789750504402


Kızılay, Sakarya Caddesi, SSK İşhanı, Dil-Tarih, Atakule, öğrenci evleri... ve Emniyet... Cinayet Masası. Behzat Ç., "yeni müktesebata" uyum sağlayamamış, lambur lumbur, "dişli" bir başkomiser. Müzik dinlemez, polis telsizi dinler. Kitap okumaz, gazeteye spor sayfasından başlar. Herhangi bir siyasi görüşü yok. "İçimizden birinin" üçüncü sayfa haberlerine yansımış hali gibi, adı bile tam değil. 1. Amatör'de duran toplara iyi vuran bir stoperken, topçuluğu bırakıp başkalarını tekmelemeye başlamış. Mesela beş lira için kalbinden adam bıçaklayanları, on üç yaşında kızlara tecavüz eden, namus için en yakın akrabalarını vuranları... Kendi adalet anlayışı bakımından sorun yok; "it uğursuz" kimdir, belli gibi görünüyor... Ama acaba öyle mi? Behzat Ç.'yi ve onun adalet duygusunu da rahatsız eden işler olabiliyor bazen hayatta... At izinin it izine karıştığı bir cinayet... Kim, niye öldürsün bu kızı? Hem niye bu şekilde? Siyaset karışmış desek?.. Garip... Öğrenci âlemine, başka âlemlere, ama asıl polis âlemine dikiz atan, entrikası bereketli bir polisiye...Sayfa Sayısı: 299

Baskı Yılı: 2006


Dili: Türkçe
Yayınevi: İletişim Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2006

Dil : Türkçe

Yorumlar 12

TÜM YORUMLARI GÖSTER
İyi Bir Polisiye

Çok beğenerek okudum. Tavsiye ederim.

21.03.2016

Beğenmedim

Zayıf bulduğum bir çalışma oldu. Televizyon dizisi popüler olunca okumak istedim kitabı. Ama beğenmedim. Kurgusu zayıf geldi.  Marjinal bir polis çizilmek istenmiş. Evet marjinal, farklı, ama kitabın bütününe bakınca istediğim ve beklediğim tadı alamadım.

04.04.2014

Beğenmedim

Okudum ve Türkiye'de gerçekten polisiye edebiyatı olmadığını anladım. Polisiye deyince zekice bir kurgu olmasını beklerim ki bugüne kadar okuduğum ve başarılı bulduğum bütün polisiyeler bu tarzdaydı, ki böyle olmalı. Bu kitapsa zekice kurulmamış, sokak diliyle yazılmış. Sonuç = başarısız.

14.12.2013

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.