Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Her Yönüyle C# 7.0

Her Yönüyle C# 7.0

Her Yönüyle C# 7.0

8/10 - 11 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Sefer Algan
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789756477175

Türkiye’nin en çok satan C# kitabı güncellendi!

Sefer Algan’ın Her Yönüyle C# kitabı 24. baskısına ulaştı. Türkiye’nin açık ara en çok satan C# kitabının başarısı, yazarın detaylı ve kapsamlı anlatımına, konuya hâkim bir şekilde herkese hitap edebilmesine dayanıyor.  Her Yönüyle C#, 24. baskısıyla güncellenerek C# 7.0 için benzersiz bir başvuru kaynağı haline geldi. Kitabın en önemli özelliği, sadece C# için değil, genelde programlama teknikleri ve yazılım geliştirme stratejileri için de güvenilir bir kılavuz olması.

%100 Nesne Yönelimli Programlama Dili C# İçin Temel Kılavuz...

NET platformu için sıfırdan geliştirilen bir dil olan C#, kendinden önce gelen gözde programlama dilleri C, C++ ve Java dillerinin en etkili özelliklerini bünyesinde barındırması yanında, bu dillerin hiç olmadıkları kadar da nesne yönelimli (object oriented) ve kolay öğrenilir bir dil. .NET platformu ile birlikte hızla tanınan ve yayılan C#, profesyonel yazılımcılar için ideal bir çözüm olarak karşımızda.

C#’ın uygulama desteği ise oldukça geniş; konsol uygulamalarından, Windows tabanlı uygulamalara, ASP.NET desteğinden Web servisleri desteğine, Mobil uygulamalardan DLL yazımına kadar birçok konuda C# dili kullanılabilirliği ile öne çıkıyor. Bütün bu konuların yanında Her Yönüyle C#, bellek yönetimi, exception handling, veritabanı yönetimi gibi ileri düzey programlama konularını da her yönüyle irdeliyor.

Sefer Algan’ın kaleme aldığı Her Yönüyle C# ile, .NET’in prensi olarak anılan C# dilini, hızla, kolayca öğrenebilirsiniz. Yalın bir dille yazılan bu kitap hem programlamaya yeni başlayanlar hem de hangi dille bağlayacağına karar veremeyenler için eksiksiz bir kılavuz. Profesyonel yazılımcılar ise bu kitabı mutlaka kitaplıklarında bulundurmalılar...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Hamur Tipi : 1. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2003

Baskı Sayısı : 24. Basım

Sayfa Sayısı : 784

Ebat : 16,5 x 24

Yorumlar 3

Fena Değil

Kitap başlangıç olarak fena değil; fakat kitapta hala Windows XP ve Windows 98'den bahsedilmesi doğru değil. Yıl olmuş 2017, kitabın baskı yılı 2016 fakat hala bu tür durumların göz ardı edilmesini kesinlikle doğru bulmuyorum. Fakat genel içerik ve açıklamalar olarak başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

28.01.2017

Kitap

başlangıç için bir göz attım anlatımı gayet iyi görünüyor alınabilecek en iyi kitap fiyatı 70 tlden 50 tl ye düşmüştü  bir tek burda buldum alın bence.

20.04.2015

Açıklama

Programcılıkta sınır tanımayan bir kaynaktır. Bu işe gönül vermiş bir usta!
Kesinlikle kitaplıklarınızda bulunması gereken bir eser?

27.05.2013