Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İdealist

İdealist

İdealist

İdeal Satışın Rehberi ve Satışın Psikolojisi

9/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Ceres Yayınları

Standart Teslimat
28 - 04 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786054910762

Başka Bir Dünya Mümkün

 

Bu alışılagelmiş bir satış kitabı değil. Başka bir dünyanın mümkün olduğuna inanarak yola çıkmış iki insanın, bilgi, gözlem ve deneyimlerini birleştirerek kaleme aldığı bir rehber kitap.

Başarma inancı, çalışma disiplini, estetik değer ve algı yönetimini sentezleyen, ilkeli ve dürüst bir insan, yapıcı ve başarılı bir satış profesyoneli ve nihayet bir “İdealist” olmanın yollarını anlatan samimi bir rehber.

 

Bu kitap, satışın temel prensiplerini, satış yöntemlerini ve saha deneyimlerini, insanın düşünme ve karar verme süreçleri, satış iletişiminde sosyal etkinin rolü ve tüketici davranışları gibi psikoloji biliminin verileri ile harmanlayarak sunma heyecanıyla karşınızda.

Elinizdeki bu kitabı bu konuda yazılmış diğer kitaplardan ayıran temel özellik, Batı’nın analitik yaklaşımını, çözüm ve sonuç odaklı uygulamalarını Doğu’nun bilgeliği ve felsefesiyle, otantik ve holistik yaklaşımıyla birleştirmesi.

 

• İnancın başarıya etkisi nedir?

• İyimserlik, karamsarlık ve öğrenilmiş çaresizlik satış profesyonelini nasıl etkiler?

• İdeal satış sürecinde disiplinin rolü nedir?

• Estetik bir satış görüşmesi nasıl olur?

• Algı yönetimi nedir? Temiz, açık ve sağlıklı bir satış iletişiminde yeri nedir?

• Neden satın alırız? Karar verme sürecinde bizi neler etkiler?

 

Belki tamamının, belki tek bir sayfasının, belki de tek bir paragrafının siz okurlarına yeni kapılar açabilmesi, ilham ve güç verebilmesi umuduyla….

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

OKUNMALI

Satış işiyle uğraşıyorsanız, başka açılardan bakarak kendinizi geliştirmek istiyorsanız, satışa yeni başlayacaksanız abc'yi öğreneceğiniz, hem satış tarafından özellikle de psikolojik olarak değerlendirmeleriyle okunması gereken rehber bir kitap. Tebrikler.

16.12.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.