Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İkinci Mesih
İkinci Mesih

İkinci Mesih

Yazar: Glenn Meade
Yayınevi : Kırmızı Kedi
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059658577

İkinci Mesih Kitap Açıklaması

İsrail’de, Lut Gölü yakınlarında bulunan Ölü Deniz Parşömenleri, tarihin en müthiş gizemlerinden birini, Hz. İsa’nın kimliğinin ve varlığının ardındaki sırrı ortaya koyan bilgiler içermektedir. Çok önemli bir parşömen bulan arkeoloğun öldürülmesinin üzerinden yıllar geçer ve kazılar devam ederken peş peşe ölümler birbirini izler. Parşömenlerde sözü edilen İkinci Mesih’in kim olduğuna ilişkin sırrın çözülmesi dünyadaki dengeleri altüst edebilecektir. Gereğinden fazla şey bilen arkeolog Jack Cane ve Yasmin Green’in peşine uluslararası şebekeler takılınca soluk soluğa bir kovalamaca başlar. Bir ucu Roma’ya ve Vatikan’a, Amerikalı Papa’ya, kardinallere ve din adına çevrilen entrikalara, bir ucu Kudüs’e, İsrail’in Mossad örgütüne, Suriye gizli polisine ve Lut Gölü’nde kazılar yapan arkeologlara dayanan İkinci Mesih, gerilim dolu bir roman.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

İlk Baskı Yılı : 2016

Baskı Sayısı : 2. Basım

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
Okunmalı!

2 defa sıkılıp yarım bırakmıştım başlarında. Yazarın anlatımı bana çok dolaylı geldi biraz zor bitirdim ama karakterler, ters köşeler ve kitaptaki bilgiler sizi cezbedecektir. Mutlaka okunmalı.

19.11.2019

İkinci Mesih

Lise yıllarımdan bu yana takip ettiğim, kalemi muhteşem bir yazar. Her kitabını soluksuz okudum ve "İkinci Mesih" de bunlardan biriydi. Şiddetle tavsiye ederim.

12.10.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.