Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İklimsiz

İklimsiz

İklimsiz

9/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Eyobi

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786056585968


Bir dilek/le başlar bazen hayata dair arzular; dünyevi ve sıradan bir niyettir tuttuğun oysa. Ama gel gör ki sığmaz ne ellerine ne de avuçlarına; adı üzerinde erişilmez olduğu kanısına kapılırsın, duandır neticede. Allar pullarsın dimağında, sanırsın ki dünyada tek kusursuz insan odur. "Hoş geldin!" der, alırsın içeri ve göz bebeklerinde ışıldar mutluluk.

Sağ omzuna yerleşmiş melek fısıldar kulağına, "Etme, aslı astarı insan. Gördüğün resme dikkatle bak," diye. Dinlemez, fitneden sayarsın. Çünkü o sırada şeytan gönlüne hoş eder tüm evreni. Kör gibi bakarsın aslını gördüğün her şeye. Duymazdan gelmeyi öğrenirsin sonra sonra... Başlar kendinle doğru-eğri arasındaki savaşın. Bilirsin, susmayı öğrenirsin.

Demlere, telvelere verirsin kuşku dolu uykularını. Bir gram huzur girmez olur gönül hanene. Yüzleşmek istemez, hep bir bahane bulursun ille de sevmek için. Karış karış arşınlarsın ona gidecek ne kadar yol varsa... Oysa çıkmazdır bütün gidişlerin. Dönüp dönüp kaybolursun kendi etrafında... Ama gel gör ki ritmi bozuktur sevgilinin...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: EyobiKapak Tasarımı : Orbay Orhan Emre
Sayfa Tasarımı : Ayhan Aslan

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 272

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!