Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İnsanlık 2.0

İnsanlık 2.0

İnsanlık 2.0

Yayınevi :

Ganj Yayınları

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789758817948


Türkiye'nin önde gelen kişisel gelişim uzmanlarından Timur Tiryaki Mart ayında okurlarıyla buluşacak yeni kitabı İnsanlık 2.0 ile insanlığın şu an içinde bulunduğu duruma yapıcı eleştiriler getirirken bir yandan da yeni versiyonumuzu nasıl oluşturmamız gerektiğini anlatıyor.

Türkiye'nin önde gelen kişisel gelişim uzmanlarından Timur Tiryaki İnsanlık 2.0 kitabı ile değerler ve erdemler odaklı yaşamanın yollarını anlatıyor. İnsanlığın şu an içinde bulunduğu duruma yapıcı eleştiriler getirirken bir yandan da yeni versiyonumuzu nasıl oluşturacağımız konusunda önemli bilgiler veriyor.

Ekonomik değer yaratmanın yanı sıra artık sosyal değer de üretmemiz gerektiğini sayısal gerçeklerle ortaya koyan Tiryaki, Sosyal Değer, Sosyal Girişimcilik, Yeni Kuşağın Potansiyeli, İş Dünyasında yaşanacak değişiklikler, İnsan Kaynakları 2.0 gibi kavramlara da tüm bu çerçeve içerisinde değiniyor.

Daha önceki kitapları "Buda mı Olsam, Ceo mu Olsam?" ve "Sen Hayatıma Dokununca" ile büyük bir okuyucu kitlesi kazanan Timur Tiryaki İnsanlık 2.0 ile bu kez değerler ve erdemler odaklı yaşamak konularında farkındalık yaratıyor.Sayfa Sayısı: 145

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ganj Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 145

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!