Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İsim Şehir Bitki

İsim Şehir Bitki

İsim Şehir Bitki

7/10 - 13 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Doğan Kitap

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786050906837


Yılmaz Özdil'den yine vurucu, yine eğlenceli ve hep düşündürücü yazılar...

Hürriyet gazetesi köşe yazarı Yılmaz Özdil, geçen yıl büyük ilgi gören ve satış rekorları kıran İsim, Şehir, Hayvan kitabından sonra yepyeni bir derlemeyle, İsim, Şehir Bitki ile okurlarının karşında.

Özdil, kısa, özlü, tatlı bir üslubun egemen olduğu sert vurguları ve yer yer alaycı, yer yer hüzün verici diliyle 19 Mayıs törenlerinin iptal edilmesinden ünlü dağcı ve AKUT kurucusu Nasuh Mahruki'nin vatan sevgisine, "Ak CHP" hükümetinin neler yapabileceğinden İmam Hatip'ler ve dindar gençlik tartışmalarına, 2020 Olimpiyatlar Türkiye'de düzenlense neler olabileceğinden "AncelinaColi"nin Suriyeli mültecilerin kampını ziyaretine kadar değişik konulara kıvrak bir üslupla el atıyor.

Özdil'den düşündüren, hüzünlendiren, güldüren, sinirlendiren, hayranlık uyandırıcı bir dil ustalığına sahip yeni bir eser...Sayfa Sayısı: 436

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 436

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Mukemmel

Ustadin anlatis bicimi mutesem, bir solukta okuyacaksiniz.

03.11.2014

Yılmaz Özdil

Belki de İzmir'li olmamdandır Yılmaz Özdil'e duyduğum sempati. Mutlaka okuyacağım

18.07.2012

her zamanki gibi çok haklı

Kitabı beğeniyle okudum. Daha önce okuduğum yazılarını yeniden hatırladım yine ilk okuduğum zamanlarda olduğu gibi çok haklı, çok doğru diyerek. Yılmaz Özdil'in sivri ve cesur bir kalemi var. zeki olduğu hem yorumlarından hem kaleminden anlaşılıyor.Bu kitabı aşırı sağcıysanız bile okuyun,resme bir de bu taraftan bakın.Etkilenmemek mümkün değil ondan.

10.07.2012