Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İsrail ve Siyonizm Kıskacında Türkiye

İsrail ve Siyonizm Kıskacında Türkiye

İsrail ve Siyonizm Kıskacında Türkiye

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Cemal Anadol
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9789756553316

Asırlardan beri dünya insanlığının; neredeyse en önemli meselelerinden biri olarak gündemini oluşturan bir konudur-Masonluk ve Siyonizm. Gerek dünya siyasetinin ve sosyal hareketlerinin oluşumunda ayrılmaz bir unsur olarak etkinlik gösteren Siyonistler, Masonlar ve Masonların bağlı olduğu ‘Loca’nın esrarengiz yapısı, gerekse de karşı olunmakla birlikte tam anlamıyla bilinmeyen, birilerinin anlayamadan anlatmaya çalıştığı Siyonizm ve Masonluk bu kitapta; araştırılıp incelenmek suretiyle okuyucunun bilgi ve dikkatine sunulmaktadır.


Siyonizm, masonluk, mason locaları ve bu locaların çalışma faaliyetleri, Siyon Protokolları, Dönmelik, Sabetay Sevi, Yahova Şahitleri, Bilderberg Gurup, İsrail Devleti’nin kuruluşu Hamursuz İnanışı, Meşhur Yahudi Devlet Adamları, Politikacılar, Nil’den Fırat’a kadar olan tüm toprakların ele geçirilmesi, 31 Mart Olayı’nda masonların etkisi, Türk Devlet yönetiminde Yahudiler’in etkisi, Sütlüce Suikastı ve bunların yanı sıra Türkiye’yi ve Türk milletini çok yakından ilgilendirip etkileyen, cevabını aradığınız birçok meraklı konu bu kitabın içinde yer almaktadır.


Özellikle şunu vurgulamak isteriz ki; bu kitabın amacı yaşadığı ülkenin bir parçası olan, samimi Yahudi vatandaşlarımızı rencide etmek değildir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bölünmez bütünlüğü ilkesine gönülden bağlı olan bütün vatandaşlarımızı her türlü olumsuzluktan uzak tutarız.


 


(Tanıtım bülteninden)


 


 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 376

Ebat : 13,5 x 19,5

İlk Baskı Yılı : 2003

Baskı Sayısı : 6. Basım

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız