Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İtiraf
İtiraf

İtiraf

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Minval Yayınevi
Standart Teslimat
23 Haziran - 28 Haziran
* 50 TL üzeri bedava!
  • 50 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786058629301

İtiraf Kitap Açıklaması

İtiraf

Mide krampları, nabız artışı, sağlıklı düşünememe… Aşk, vücuttaki belli başlı hormonların harekete geçmesiyle birlikte nörobiyolojik değişimlere yol açan semptomlara verilen bir isim. Peki, yalnızca bundan mı ibaret? İnsanlığın varoluşundan bu yana en büyük çılgınlıkları yaptıran, bazen hayatın tümünü merkezinde toplayan, insanı kendi benliğini hiçe sayıp bütünüyle bir başkası için yaşar hale getiren bu duyguyu basitçe tanımlamak elbette ki mümkün değil. Bundandır ki edebiyata en çok konu olan histir aşk. Çünkü her duygu durumuna bir açıklama getirirsiniz de aşka yine de akıl sır ermez…

Böylesine yüce bir duyguya erişmek bazen çok istenilse de mümkün olmaz, bazen de erişilir fakat kıymeti vaktinde anlaşılmaz. İtiraf da tıpkı bunun gibi, aşkı bulma şansına erişmiş fakat bunu layığınca yaşayamamış iki insanın kendi yollarını nasıl çıkmaza sürüklediklerini konu ediniyor.

Aşk Bu Defa da Kazanabilecek mi?

Aşka erişmek mümkün olsa da çoğu şey gibi bu duygu da yaşarken kıymeti bilinmeyen fakat kaybedilince ne kadar değerli olduğu büyük bir acı eşliğinde anlaşılanlar arasında yer alıyor. İtiraf’ta da bir kadın ve bir adam büyük ve masalsı bir aşka yelken açıyor. Fakat mutlu başlayan her masal, maalesef mutlu devam etmiyor. İlişkileri sırasında karşılıklı olarak yaptıkları büyük hatalar, bu güzel duygunun zamanla yıpranmasına ve yollarının ayrılmasına sebep oluyor.

Kitap, ayrılıklarının ardından büyük bir acı ve pişmanlık yaşayan bu ikilinin birbirinden habersizce dile getirdiği itirafları konu ediniyor. Her itirafla birlikte kendi hatalarıyla yüzleşerek acılarını perçinleyen bu iki insanın, birbirlerini affetmeden önce asıl kendilerini affedebilmeleri gerekiyor. Zamanı geri çevirmek elbette ki imkansız, fakat acaba yeni bir başlangıç mümkün olacak mı?

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Hanzade Özerten’in kaleminden çıkan İtiraf ile aşkın derinliklerine ve zaaflarına yönelik detaylarla dolu etkileyici bir yapıt sizleri bekliyor. Her sayfada bir yandan aşkın gücünü hissederken bir yandan da insanın zayıflıklarına dair düşüneceğiniz bu kitabı vakit kaybetmeden sipariş edin ve hemen okumaya başlayın!   

 

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.