Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kader

Kader

Kader

6/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Candan Özer
Standart Teslimat
09 - 13 Haziran
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786055143060


Şehrin bir ucundan, diğerine birbirlerinden habersiz yaşayan, her kesimden insanın, hiç ummadıkları bir zamanda yolları kesişiverirse ne olur?

Yarın için ne planlar kurarız kendi kendimize. Ama en ince yapılmış planlar bile kaderin önünde yerle bir olur. Kader'i okurken misafir olduğumuz kimi yerlerden, soluğumuz kesiliyormuş gibi kaçmak, kiminde de, yaşanan mutluluğun bir parçası olabilmek için hep orada kalmak isteyeceksiniz.

Bazen Zehra'yla kederlenip, bazen de Lamianımla kahkahalar atacak, gündelik yaşamımızın olağanlığı içinde olağanüstü anlar yaşayacak ve sonunda tüm çirkinliklere karşın güzelliğin kazandığına inanacaksınız.

Ve...

Dinimizin güzelliklerinin, değişik kesimlerde ne kadar farklı algılandığını bir kez daha düşüneceksiniz.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 768

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 789

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Panama Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Çok beğendimm

Tuğla gibi bu kitapla bizi mi döveceksin diye dalga geçiyorlardı benimle. Ama 10 günde bitti kitap. Kendini okutturuyor. Zaten başınızı kitaptan kaldırınca ne kadar okuduğunuzu hiç anlayamıyorsunuz. Kalınlığı gözünüzü korkutmasın çok akıcı.

10.01.2014

Yine çok güzel bir kitap

Candan Özer Hanım'ın bu yazdığı üçüncü kitabı. Diğer ikisini de okudum, muhteşemdiler. Yazar, oldukça akıcı ve sürükleyici yazıyor ve oldukça yoğun kitaplar yazıyor. Yani içeriği çok ve kalın kitaplar. Ben gibi eline aldığınız kitabın bir çırpıda bitmesini istemiyorsanız ve çok sayfalı kitapları seviyorsanız Candan Özer kitaplarını kaçırmamanızı tavsiye ederim. Yalnız bu kitabı okuyacak kitapseverlere bir uyarıda bulunmak istiyorum... Candan Hanım'ın hafızası biraz karışıyor sanırım ki, isim konusunda çok çelişkili yazıyor. Misal bir karakterin ismi Agah Bey ama aynı karakter bir süre sonra Galip Bey oluveriyor. Rüştü, Ramazan oluyor. Efe, Ege oluyor vs vs vs. Hasta yatan Sueda iken "Zehra iyileşir iyileşmez ilk iş teşekküre gidecekti" diyor mesela kitapta... Kitabın akışına öyle bir kapılıyorsunuz ki, bu küçük hatalar insana batmıyor işin ilginci. Ne olursa olsun oldukça güzel bir kitap. Naçizene, ben tavsiye ederim.
Neyse, ben "Berrin Alparslan" olarak Candan Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Yeni eserlerini de sabırsızlıkla bekleyeceğim.

17.09.2013

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız