Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kaizen Yolu - Küçük Bir Adım Hayatınızı Değiştirebilir

Kaizen Yolu - Küçük Bir Adım Hayatınızı Değiştirebilir

Kaizen Yolu - Küçük Bir Adım Hayatınızı Değiştirebilir

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Klan Yayınları

 • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
 • Barkod: 9789756388501


Felsefe, basit:
Büyük bir değişim, küçük adımlarla yapılır.
Kullanılan teknikler kolay ancak son derece etkili:

 • Küçük sorular sorun.
 • Küçük düşünceler üretin.
 • Küçük eylemlerde bulunun.
 • Küçük sorunları çözün.

  Ardında, reddedilemez bir bilim var:
  Küçük adımlar, beynin yeni bir davranış biçime karşı gösterdiği direncin çevresinden dolaşır.
  Amaç: Yaşamınızı, korku duymadan ve başarızlığa uğramadan değiştirmek.
  Sonuç: inanılmaz!

  Bu kitap aracılığıyla, Japonların, küçük ve emin adımlarla sürekli bir başarıyı yakalama tekniği olan Kaizen'in gücünü kullanmayı öğrenebilirsiniz. Amacınız ister daha fazla uyuyabilmek isterse yaşamınızın aşkı ile karşılaşmak olsun, kaizen bu alanda işe yaramakta çünkü bütün direnci, özellikle de beyin kimyasında bulunan ve değişim karşısında korku duymamıza neden olan "kaçma ya da savaşma" tepkisini eriterek ortadan kaldırmayı başarmaktadır.
  Başarı Sanatı'nın uzmanı olan Dr.Robert Maurer, kişisel yaşamlarında ve iş dünyasında bir çok kişi ve kuruluşa amaçlarına ulaşmaları ve ulaştıkları mükemmellik düzeyini sürdürmeleri için yardımcı olmuştur. Bu bilgileri damıtarak Dr. Maurer bize yalnızca kaizen'in nasıl ve niçin işe yaradığını göstermekle kalmamakta, aynı zamanda da hayatınızın her alanında istediğiniz değişimi nasıl kolayca başarabileceğinizi de göstermektedir; hem de başarısızlık için hiçbir olasılık başarmadan.
  Bir kaizen uygulayıcısının da söylediği gibi, "adımlar o kadar küçüktür ki başarısız olmanız mümkün değildir." Bununla birlikte bu küçük adımlar kısa sürede, istediğiniz sorunu çözmenizi, yeni bir beceri geliştirmenizi, bağımlılıklarınızdan kurtulmanızı ve istediğiniz yaşamı yaratmanızı sağlamaktadırlar.
  Sürekli gelişimden oluşan mükemmel bir yaşam küçük bir adımla başlamaktadır. Kaizen size, bu küçük adımı nasıl atacağınızı öğretecektir.  Sayfa Sayısı: 168

  Baskı Yılı: 2016


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Klan Yayınları

  Sayfa Sayısı : 168

  İlk Baskı Yılı : 2005

  Dil : Türkçe

 • ;

  Yorumlar 0

  Henüz yorum yapılmadı!

  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız