Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kaos Yönetimi

Kaos Yönetimi

Kaos Yönetimi

Çalkantılar Çağında Yönetim ve Pazarlama

Çevirmen: Kıvanç Dündar
Yayınevi :

Optimist - Yönetim-Liderlik Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055655556


Satış ve Pazarlama, İK, Satınalma, İmalat, IT ve Finans Departmanlarına Manevra Alanları Açacak Erken Uyarı Sistemleri, Senaryolar ve Yeni Çağın Stratejilerinin Ana Hatları.

Önümüzdeki 20 yılı hiç düşündünüz mü? Dünyanın birçok yerinde, birçok sanayi kolunda, pek kimsenin fark etmediği, sonuçlarının ölçülemediği önemli değişimler gerçekleşiyor. Yöneticilerin yeni bir dünya bakışına ve yeni bir çerçeveye ihtiyaçları var. Dünyanın hemen her yerinde politikanın ve iş dünyasının liderleri, farklı bir zamanda yaşadıklarını hissediyorlar.

Yeni Normallik adı verilen bu gerçeklik, iş insanlarını ve hükümetleri, olanı biteni anlamaya, bu durumu kabul etmeye ve sonrasında da yeni stratejiler geliştirmeye zorluyor. Kritik içgörüler ve yeni perspektifler giderek önem kazanıyor.

Bu yeni çağın nabzını tutan Philip Kotler ve John Caslione, türbülanslara dayanıklı bir sistem için kaos yönetimini ana hatlarıyla tarif ederken geniş ölçekli sorulara da yanıt veriyorlar:

- 2025'de terörizm ortadan yok olacak mı?

- Geleneksel Batı ittifakı zayıflayacak mı?

- Yükselen Çin, Hindistan ve Rusya'nın yeni rolleri ne olacak?

- Büyük Ortadoğu sahnesinde neler yaşanacak?

- İklim değişimi, milliyetçi çatışmalara neden olabilir mi?

- Kilit teknolojik yenilikler neler olacak?Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimist

Sayfa Sayısı : 224

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız