Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kariyer Oyunları
Kariyer Oyunları

Kariyer Oyunları

9/10 - 10 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Standart Teslimat
05 Mart - 10 Mart
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786053069096

Kariyer Oyunları Kitap Açıklaması

Söz konusu kariyerzimiz olduğunda, kuralları, oyuncuları, rekabeti, ritmi, stratejisi ve ödülleri olan bir oyunun içinde olduğumuz çok açık. Ancak, her oyunda olduğu gibi Kariyer Oyunu içinde de sıradan dünyanın kısıtlamalarına uymak zorunda değiliz. Eğer istersek, hiç fark edilmemiş yeteneklerimizin tanınabileceği ve ödüllendirilebileceği kendi kurallarımızı oluşturabiliriz. Bunu başarmak için karar vermeniz gereken tek şey; İnternet, sosyal medya ve iş dünyasının 7/24 devam eden baş döndürücü değişiminde, bu oyunun herhangi bir oyuncusu mu olmak istiyorsunuz yoksa kuralları belirleyen tasarımcısı mı? Kariyer Oyunları; kazanmanız için size yeni kurallar veriyor ve kariyerinizle ilgili en acil sorularınızı cevaplıyor:

Doğru kariyer yoluna nasıl karar verebilirim?
Yöneticiler gerçekten ne arıyor?
İş yerinde köşeye sıkışmış hissedersem ne yapmalıyım?
Profesyonel başarı için kişisel markamı nasıl yaratabilirim?
Kariyerimi ilerletmek için hangi yeteneklere ihtiyacım var?
Tüm ezberleri bozan bir çalışan nasıl olabilirim?

Kariyer Oyunları, sürekli değişen teknoloji ve ekonomik çağda başarılı bir kariyer inşa etmek için adım adım bir süreç ortaya koyuyor ve olağanüstü bir kariyerin nasıl oluşturulacağına dair tüm adımları sizlerle paylaşıyor.

"Doğa'da canlılar arasındaki rekabet çok bilindik bir olgudur. Güçlüler ve zayıflar, varlıkları için mücadele ederler. İnsan, günümüzde 7,5 Milyarı geçen nüfusuyla doğanın büyük bir parçası olduğundan bu rekabetin içindedir. Bugün için iş aramak/bulmak ülkelere göre değişse de güncel kurallar belirleyici oluyor. Elinizdeki kitap, dijital çağda insanlar arasındaki rekabette, hemen her düzeyde iş arayan veya kişisel gelişimine katkı yapmayı düşünenler için güncel verilere dayalı ve yaşanmış olayları önceleyen yararlı bir rehberlik sunmaktadır."

Prof. Dr. Okan Acar

Bazen bir yol gösterici ararız. Okullar biter, işlere girilir ama sanki yüreğimiz de o hayal ettiğimiz coşku uzaktır bize. Sanki her şey tammış gibi gözükürken bir şeyler eksik gibidir. Belki de yönümüz rüzgârın etkisi ile vardığımız bir noktadır. Hayal ettiğimiz değil. Belki birileri geçmiştir bu yollardan daha evvel ve bizlere de ışık tutmak istiyordur. Belki de o ışığı bulacağımız, kendi arzu ettiğimiz yönümüzü tayin edeceğimiz zaman bu zamandır. O vakit okumalı, dinlemeli ışık tutmak isteyenleri. Tıpkı sevgili Murat Koçyiğit'in "Kariyer Oyunları" kitabında olduğu gibi. Bu kıymetli eserin, nice gencimizin kariyer yoluna ışık tutacağı, onların zihinlerinde oluşan nice soruya cevap vereceği kanaatindeyim.

Prof. Dr. Burcu Demirel

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 262

Ebat : 13,5 x 19,5

İlk Baskı Yılı : 2020

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
KARİYER HEDEFİ OLAN HERKESİN OKUMASINI TAVSİYE EDERİM.

Kariyer yolculuğuna çıkacaklar , kariyer yolculuğunda kariyer basamaklarını hedefleri doğrultusunda çıkmak isteyenler , kesinlikle okumanızı tavsiye ederim. Kariyer için baş ucu kitabı.

30.12.2020

ÇOK BAŞARILI BİR GELİŞİM KİTABI

Kariyer Oyunları, özellikle benim gibi genç arkadaşlarım için fark yaratmak için , farkında olmayı  sağlayan , kariyer basamaklarında emin adımlar ile ilerlemeye yardımcı çok başarılı bir kaynak diyebilirim.

13.12.2020

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.