Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kayıp Ülkeler Şizofreni Bipolar Affektif Bozukluk

Kayıp Ülkeler Şizofreni Bipolar Affektif Bozukluk

Kayıp Ülkeler Şizofreni Bipolar Affektif Bozukluk

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Elif Güneri
Standart Teslimat
14 - 18 Temmuz
* 100 TL üzeri bedava!
 • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
 • Barkod: 9786054827244


 • Şizofreni

 • Şizofreninin Etyolojisi (Nedenleri)

 • Şizofreninin Epidemiyolojisi

 • Bipolar Affektif Bozukluk - Manik Epizod

 • Bipolar Affektif Bozukluğun Epidemiyolojisi

 • Elif Güneri, Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra uzun yıllar Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde klinik psikolog olarak görev yapmış, ardından Marmara Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Akademisyenlik görevini şu anda İstanbul Gelişim üniversitesi'nde Yardımcı Doçent olarak sürdürmektedir. 2007 yılında Mavi Martı Psikoloji'yi, 2012 yılında Klinik Psikoloji Enstitüsü'nü kurmuş ve halen psikolog-terapist olarak çocuk, ergen ve yetişkin danışanlarını Mavi Martı Psikilojik Danışma Merkezi'nde kabul etmekte, aynı zamanda eğitim koordinatörü ve test eğitmeni olarak Klinik Psikoloji Enstitüsü'nde meslektaşlarına ve öğrencilerine ülkemizde kullanılan testlerin nasıl yapıldığı üzerine ders vermektedir.
  "Şizofreni ve Bipolar Affektif Bozukluk -Manik Epizod- Tanısı Almış Hastaların Rorschach Protokolleri Açısından Karşılaştırılması" yüksek lisans tezi ile "Yatan ve Poliklinikten Takip Edilen I. Eksen Psikiyatrik Bozukluk Tanısı Almış Kişilerde Şiddet Davranışı ve Eğitiminin Karşılaştırılması" doktora tezi yazarın akademik yayınlarıdır.
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 137

  Baskı Yılı: 2016


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: İstanbul Gelişim Üniversitesi

  İlk Baskı Yılı : 2016

  Dil : Türkçe

  Yorumlar 0

  Henüz yorum yapılmadı!

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.