Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kayıp Yolcu

Kayıp Yolcu

Kayıp Yolcu

Yayınevi :

Altın Kitaplar - Roman Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789752110052


Fırtınalı bir gece… İstanbul’a doğru yola koyulan bir yolcu otobüsü Kızılırmak yakınlarında ortadan kaybolur. Arkalarında hayatları altüst olmuş insanlar bırakarak kaybolan yolculardan bir daha haber alınamaz.
On beş yıl sonra… Otobüsün yola çıktığı şehirde inanılması güç bir söylenti yayılır.

Kayıp otobüs bir gece görülmüş ve şoförü birine yol sormuştur. Söylenti küçük şehri çalkalamaya, kapanmış yaraları yeniden dağlamaya başlar. Konuyu haber yapan şehrin küçük ga-zetelerinden biri satış rekorları kırar. Şehir, kaynayan bir kazana döner. Unutulan anılar yeniden canlanır. Kapandığı sanılan hesap-lar yeniden açılır.Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Sayfa Sayısı : 288

İlk Baskı Yılı : 2008

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Necati Göksel / Kayıp Yolcu romanı hakkında:

Necati Göksel / Kayıp Yolcu romanı hakkında:
Ekonomik ve toplumsal konuları içinde barındıran, bir ürünü nasıl pazarlarımın yaratıcı ve efsanevi fikirlerini ortaya koyan, aynı zamanda da acı ve sevinci içinde barındıran; gerçek üstü ögeler taşısa da gerçek dünyayla bağını koparmayan; gizemli, aşk, korku, macera dolu farklı alanlarda ilginç bilgileri içinde barındıran, oldukça sürükleyici bir roman. Romanda; Yerler, olaylar, isimler hiçbir şey kendini dağınık hissettirmiyor, büyüsüne kapılmamak imkansız.
Yazarın akıcı anlatımı ve hikayeyi sonuca ulaştırılmasını çok başarılı buldum. ''Kayıp Yolcu'' romanı tüm okurlara tavsiyemdir.

19.03.2014

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız