Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kentsel Dönüşümün Şifreleri

Kentsel Dönüşümün Şifreleri

Kentsel Dönüşümün Şifreleri

Yayınevi :

Çatı Kitapları

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059977180


Yüzde 70 deprem fayları üzerinde bulunan ülkemiz için kentsel dönüşümün önemi, bu dönüşümde eskilerin yerine yapılacak yeni binaların depreme dayanıklı olarak inşaa edilmesi, var olanların depreme karşı güçlendi-rilmesi kaçınılmaz bir sonuç. Önemli olan bunu nasıl yaptıg?ımız ve önemli olan Kentsel Dönüşüme giren bina-nızda sizlerin nelerle kars?ılaşacag?ınız ve nasıl çözeceğinizi bilmenizdir.

Ülke genelinde yedi milyon konutun dönüşümü söz konusu. Uzun soluklu yorucu bir maraton devam ediyor. Her yerde inşaat görmemizin bir başka sebebi bu. Afet yasasından faydalanıp binasını yıkarak yenilemek iste-yenler her geçen gün artıyor. Bakanlık sürekli riskli alanlar ilan ederek resmi gazetede yayınlıyor. Eski bir bi-nada oturuyorsanız bugün olmasa bile mutlaka sizinde kapınızı da bir gün kentsel dönüşüm çalacaktır.

İki yıldır sizlerden gelen kentsel dönüşüm sorularını yanıtlıyorum. Bunlardan önemli bulduklarımı kitapta "100 soru 100 cevap" olarak hazırladım. En fazla gelen sorulardan hazırladığım bu kısımda sizde aradığınız cevabı bulacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 144

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Çatı Kitapları

Sayfa Sayısı : 144

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız