Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kısırdöngü

Kısırdöngü

Kısırdöngü

Yazar: Wilbur Smith
Çevirmen: Mehmet Gürsel
Yayınevi :

Altın Kitaplar - Roman Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789752117761


Hector Cross'un hayatındaki her şey ters gitmeye başlayınca, acımasız eski düşmanlarının tekrar peşine düştüklerini düşünür. Ölümcül bir akrep gibi gizlendikleri delikten dışarı çıkmışlardır.

Onlarla savaşmaya karar veren Hector, Cross Bow Güvenlik'te eskiden birlikte çalıştığı sadık dostlarından yardım ister. Bannock Petrol'ün sahibi olan sevgili karısını ve biricik kızını korumak amacıyla düşmanlarını Ortadoğu'nun en ücra köşelerine dek kovalar.

Hector ve profesyonellerden oluşan ekibi, geçmişte kaldıklarına inandıkları Bannock ailesi sinsi bir planla ortaya çıkınca, karşılarında yepyeni düşmanlar olduğunu anlarlar. Onların izini sürmeye kalktıklarında ise kendilerini Afrika'da bulurlar. Orada gördüğü vahşet karşısında şok geçiren Hector, bütün bunlara artık dur deme zamanının geldiğine karar verir.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 560

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 373

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Sayfa Sayısı : 560

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Yakışmamış

Kitabı sanki Wilbur Smith değil onun adıyla başkası yazmış gibi. Son derece basit bir konu,abartılı ve itici bir cinsellik, ilkokul çocuğu seviyesinde bir kurgu. Nerede o eski yazdığı romanlar, nerede son 2 kitabı...

25.02.2014

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız