Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Komple Almanca Seti

Komple Almanca Seti

Komple Almanca Seti

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Hızlı Teslimat
11 Ağustos
Standart Teslimat
12 - 15 Ağustos
* 100 TL üzeri bedava!
  • Bu üründe, 'standart teslimat'ta kargo bedava!
  • Barkod: 9759757935622

Komple Almanca setimizin içeriği
Komple Almanca eğitim setimiz aşağıdaki materyallerden oluşmaktadır.
1 adet gramer kitabı
5 adet metot kitabı
1 Adet MP3 CD (5 Kitabın Seslendirme Dosyaları)
Die Aktionskarten (2.000 kelime öğrenme) İnteraktif CD-ROM
Deutsch Pro (İş Almancası) İnteraktif CD-ROM
Çalışma kılavuzu


Komple Almanca setimizin içerik açıklaması
Setimiz, gramer kitabı, metot kitapları, MP3 CD ve interaktif CD-ROM’lardan oluşmaktadır. Setimiz Almancayı başlangıç seviyesinden itibaren öğretmektedir.


Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış Almanca metot kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır.


MP3 CD’miz, Almanca metot kitaplarımızda yapılan çalışmaların seslendirmesini içermektedir. MP3 CD’miz ile Almanca kelime ve cümlelerin telaffuz çalışmaları yapılmaktadır. Setimizin bir diğer bölümü interaktif CD-ROM’lardan oluşmaktadır.


Setimizin anlatım dili Türkçe’dir
Almanca eğitim setimizin anlatım dili Türkçedir. Setimizin gramer kitabında, Almanca gramer konuları, kuralları anlatılarak açıklanmaktadır. Örnek cümlelerden sonra alıştırmalar yapılarak öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesi sağlanmaktadır.


Setimizin gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmekte, böylece günlük hayattaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmaktadır.


Pratik Almanca konuşma çalışmaları ile, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğrenilmektedir.


Almanca gramer kitabı
Almanca gramer kitabımızda, bilinmesi gereken temel Almanca gramer konuları özetlenerek açıklanmaktadır.   


Almanca metot kitapları
Metot kitaplarımızda pratik Almanca konuşma çalışmaları ile, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğretilmektedir. Öğrendiğiniz kalıpları daha iyi anlamanız için, her konu sonunda yeni kelimelerle örnek cümleler verilmiştir.


Almanca MP3 CD
Ana dili Almanca olan eğitmenlerimizin, metot kitaplarımızda geçen tüm konulardaki Almanca bölümleri seslendirdiği MP3 CD’miz ile hem dinleme hem de telaffuz çalışmaları yapılmaktadır. En çok gerekli olan Almanca kelime ve cümle kalıpları öğrenilmektedir.


İnteraktif CD-ROM’lar ile Çalışma
İnteraktif CD-ROM'lar öğretim sisteminin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir.


Aşağıda interaktif CD-ROM’ların içeriklerini inceleyebilirsiniz.


Die Aktionskarten CD-ROM (2.000 kelime öğrenme)
Die Aktionskarten interaktif CD-ROM programı günlük hayatta ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000’in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.


Deutsch Pro  CD-ROM (İş Almancası)
Deutsch Pro interaktif CD-ROM’umuzda, Almanca’daki iş görüşmelerinde kullanılan genel üslup ve kalıplar anlatılmaktadır.


Bir şirket ile Almanca yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-mail yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir. Ayrıca Deutsch Pro, kişinin anlatım yeteneğini geliştirecek bir dizi alıştırma çalışmaları da içermektedir.


(Tanıtım Bülteninden)


 

Hamur Tipi : 1. Hamur

Ebat : 20 x 28

İlk Baskı Yılı : 2018

Baskı Sayısı : 2. Basım

Yorumlar 3

Faydali

Genel kapsamlı çok tavsiye edilen bir kitap

09.06.2020

Gayet iyi

Benim için gayet yeterli güzel bir üründü. Bir çok gramer örneği ve alıştırması var bu örnekleri fasikül kitaplardan daha da fazla geliştirebiliyorsunuz.

05.08.2019

KÖTÜ

Sakın almayın pişman olursunuz.Hiçbir konuyu tam açıklamamış ve anlaşılmıyor .

17.07.2019

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.