Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Korkunç Kötülükler ve Tanrı

Korkunç Kötülükler ve Tanrı

Korkunç Kötülükler ve Tanrı

Yayınevi :

Elis Yayınları

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789758774685


Şu yaşlı yerküre üzerindeki kısacık ömrümüzde mağduru ya da muhatabı olduğumuz veya da başkalarının yaşantısında tanığı olduğumuz kötülüklerin varlığı aklı başında herkesin kabul ettiği bir gerçek olsa gerektir. Sanırız gerek kendi hayatında gerekse başkalarının yaşantısında hoşa gitmeyen, acı ve ıstırap veren ve "kötü" olarak nitelendirilen olay ve olgularla karşılaşmayan ve bundan rahatsızlık duymayan hiç kimse yok gibidir.

Örneğin bir gencin hayatının baharında elim bir trafik kazasıyla ölümü ve geride bıraktıklarının acısı, bilinmeyen nedenle özürlü doğan ve hayatı boyunca da o özrüyle yaşamaya mecbur kalan bir bebeğin sorunlarla dolu dünyası ya da doğal bir felaket olan depremin kitleler üzerinde neden olduğu acılar ve travmalar vicdan sahibi hangi insanın canını acıtmaz, yüreğini kanatmaz ki!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Elis Yayınları

Sayfa Sayısı : 208

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız