Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Köşeye Sıkışanlar

Köşeye Sıkışanlar

Köşeye Sıkışanlar

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Yade Kitap

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786058190368

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) 

 

Biraz bilmek ve biraz da anlamak lazım sanırım. Okumanın gerekleri üzerine düşündüğümüzde en zahmetsiz mesele ve en ucuz materyal olduğu şüphesiz. O hâlde bizlere düşen asıl görev okumak. Tabii ki duygulara düşüncelere ve isteklere göre değişen bir durum okumak. Ne okumalı deyince yelpaze geniş.

Köşe yazıları deyince gençliğimden bu yana gazete sayfalarının iç kesimlerinde bazen ruhları bunaltıcı bir esaret geliyor aklıma. Artık yelpaze de alternatif de gelişti. Kimi hangi köşe yazılarını okuyacağıma kendim karar veriyorum.

Bu kitap, Sabahat Karagöz’ün, şiir kitabından sonra ikinci kitabı. Onun köşe yazılarını okurken çoğu kez yaşanmışlıkların iz tuttuğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Yazdığı her köşe yazısına ruhunu, duygularını, yaşanmışlıklarını katması ise yazıyı kasavetten uzak, akıcı ve okunabilir kılmakta. Hatta hatta birçok yazının içinde kendinizden de yaşanmışlıklar bulabilmeniz olası.

Yazarın bütün amacı okuyucuya biraz daha ne verebilirim, ne anlatabilirim sorumluluğu taşımasıdır. Bilinmeli ki kitap yazmak kolay değil, olaydır.

- Adem Efiloğlu Şair/Yazar/TV Programcısı -

 

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 96

Ebat : 14 x 21

İlk Baskı Yılı : 2018

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!