Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kuran-ı Kerim Türkçe Meali
Kuran-ı Kerim Türkçe Meali

Kuran-ı Kerim Türkçe Meali

Yayınevi : Gece Kitaplığı
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786053243410

Kuran-ı Kerim Türkçe Meali Kitap Açıklaması


O Ramazan ayı ki, insanları irşad için, hak ile batılı ayıracak olan, hidayet rehberi ve deliller halinde bulunan Kur'ân onda indirildi. Onun için sizden her kim bu aya şahit olursa onda oruç tutsun. Kim de hasta, yahut yolculukta ise tutamadığı günler sayısınca diğer günlerde kaza etsin. Allah size kolaylık diler zorluk dilemez. Sayıyı tamamlamanızı, size doğru yolu gösterdiğinden dolayı Allah'ı tekbir etmenizi ister. Umulur ki şükredersiniz.

Ve hatırlayın ki Rabbiniz size şöyle bildirmişti: Yüceliğim hakkı için şükrederseniz elbette size (nimetimi) artırırım ve eğer nankörlük ederseniz hiç şüphesiz azabım çok şiddetlidir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 528

Baskı Yılı: 2016


Dili: Arapça/Türkçe
Yayınevi: Gece Kitaplığı

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Arapça - Türkçe

Yorumlar 2
Yaşam kitabı...

Her insanın  kendi diline özgü şekilde okuması gereken en açık yaşam kitabı olan Kur'an sadece Müslüman olan insanların değil diğer inanışlara yönelmiş insanlarında okumasını öneriyorum.

28.03.2021

Kuran-ı Kerim Türkçe Meali

Her müslüman okumalı...

30.12.2020

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.