Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Küresel Sürtükler

Küresel Sürtükler

Küresel Sürtükler

Büyük Planın İç Aktörleri

Yazar: Erol Sarıal
Yayınevi :

Kripto

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054125081


"Bölgemiz açık olarak emperyalist, kapitalist, ekonomik ve dinsel bir saldırıyla işgal edilmektedir. Küreselleşme sürecinde "emperyalizmin Türkiye kuşatması" sürdürülmektedir. "

"Ulusunun, halkının birlik ve dayanışmasının, yurt bütünlüğü ve birliğinin; iç barış ve kardeşlik ortamının bozulmasına neden olan terör örgütü ve terörizme destek verenler; emperyalizme karşı başarılan ilk ulusal kurtuluş ve bağımsızlık savaşını, ulusal aydınlanma süreci ve çağdaş devrimleri, onun önderlerini küçümseyenler, devrimci bir tutum ve işlev üstlenemezler. Üstlendikleri misyon: Küresel sürtüklüktür. "

İşte, bu kitap; Ülkemizdeki "Küresel Sürtükleri" ve onların üstlendikleri misyonu deşifre etmek amacı ile kaleme alınmıştır.

Bu topraklarda umutsuzluğa ve karamsarlığa asla yer yoktur. Tarih, yurtsever halkımıza yeni bir kahramanlık dayatırsa, bu küresel emperyalizmin yeniden çöküşü ve parçalanması ile sonuçlanacaktır.Sayfa Sayısı: 2009

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kripto

Sayfa Sayısı : 2009

İlk Baskı Yılı : 2009

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız