Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun

8/10 - 109 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Burak Aksak
Yayınevi :

Küsurat

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786056785955

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

“Bir yanımız çöl bir yanımız deniz…”

 “Zaman döngüseldir ve farklı seçimler yapsan da aynı hayatı yaşarsın. Sana verilmiş bir ömür vardır. Bu dünyadaki zamanın bellidir. Ve her şey bir denge içindedir. Biz... Daha doğrusu ben, o dengeyi bozdum…”

Aynı gün aynı hastanede doğmalarıyla başladı her şey. Bir hayatın birden fazla kez yaşanabileceğinin ve yarım kalmış her hikâyenin tamamlanmaya muhtaç olduğunun bir kanıtıydı onlar. Peki Mecnun bu sefer Leylasına kavuşabilecek mi?  Yoksa yine çölde mi açacak gözlerini? Çünkü o çöl çaresiz âşıkların son durağıdır. Kavuşamayan âşıklar o çölde aralar sevdiğini, kavuşanlarsa emlakçı emlakçı dolanır dururlar, 2+1 kombili.

Yayınlandığı dönemde izleyicisini ekrana kilitleyen Leyla ile Mecnun, bu kez bambaşka bir hikâye ile sevenleriyle yeniden buluşuyor. Mecnun, İsmail Abi, Erdal Bakkal, Baba İskender, Yavuz Hırsız, Yedek Kamil, Gözlüklü Çocuk Kaan ve Aksakallı Dede bu kez bambaşka bir maceranın peşine düşüyor. O geminin geleceğine ilk günkü gibi inananların, sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak ‘seni seviyorum’ diyemeyenlerin, kendi çölünde kaybolanların hikâyesi Leyla ile Mecnun Burak Aksak’ın kalemiyle yeni başlangıçlar için geri dönüyor.

 

Katkıda Bulunanlar:
Editör: BÜŞRA HACISALİHOĞLU
Kapak Tasarım: SONGÜL  KARAKOÇ

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 272

Ebat : 13,5 x 19,5

Dil : Türkçe

Yorumlar 8

TÜM YORUMLARI GÖSTER
harika

ömrümdeki en mükkemmel kitap olarak sarsılmaz tahtından asla inmeyeceksin

17.08.2018

Bitmesini istemediğim bir kitap.

1. Baskı imzalı seriden almıştım yine imzalı olduğunu duyunca dayanamadım 2 tane daha aldım .

14.08.2018

Teşekkürler..

Böyle bir hikayeyi bizler ile buluşturduğu için Burak AKSAK'a ne kadar teşekkür etsek az.Burak AKSAK'ın da dediği gibi ;" Tüm kendi çölünde kaybolanlara... "

14.08.2018