Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Limasollu Naci İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada

Limasollu Naci İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada

Limasollu Naci İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada

7/10 - 5 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Limasollu Naci Öğretim Yay. - Yabancı Dil Setleri

Aynı Gün Teslimat
06 Ağustos (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat
08 Ağustos
Standart Teslimat
10 - 14 Ağustos
* 100 TL üzeri bedava!
  • Bu üründe, 'standart teslimat'ta kargo bedava!
  • Barkod: 2880000079633

LN 3 Kur Bir Arada Komple İngilizce Eğitim Seti İçeriği:
6 Adet Gramer Kitabı (574 sayfa)
6 Adet Metot Kitabı (495 sayfa)
2 Adet MP3 CD (12 Kitabın Seslendirme Dosyaları)
6 Adet Eğitim DVD'leri
12 Adet İnteraktif CD-ROM
İngilizce’de Zamanlar (English Tenses) Kitabı
İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu Kitabı
İngilizce Karşılıklı Konuşmalar (English Conversations) Kitabı
Çalışma Kılavuzları

LN 3 Kur bir arada komple İngilizce seti kimler uygundur?
İngilizce’ye yeni başlayanlar veya bir miktar İngilizce çalışmış olanların, 3 kurluk İngilizce eğitim programlarına bir arada sahip olmaları tavsiye edilmektedir.


Böylelikle 1.Kur İngilizce eğitim seti ile İngilizce gramer çalışmasını başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar yaparak alt yapınızı oluşturacaksınız.


2.Kur Speak English Better İngilizce eğitim seti ile, İngilizce akıcı ve pratik konuşma çalışmaları yaparak, hem İngilizcenizi ilerletecek hem de istediğiniz her türlü karşılıklı konuşmaları yapabilir seviyeye geleceksiniz.


3.Kur Advanced and Business İngilizce seti ile ise, 2 kurluk programları tamamladıktan sonra ileri seviyedeki İngilizceniz ile, iş İngilizcesi programını tamamlayacaksınız. Bu program, İngilizceden-İngilizceye yapılan ileri seviye çalışmalar içermektedir. İş hayatınızda gereksinim duyacağınız tüm İngilizce bilgilerin bulunduğu sette, turizm İngilizcesi, muhasebe İngilizcesi gibi birçok sektörel İngilizce eğitimi alarak, çok daha donanımlı bir İngilizce seviyesine ulaşacaksınız.


LN eğitim setleri ile İngilizce’yi nasıl öğreneceksiniz?
-  İngilizce’yi kolay öğrenim yöntemleri ile eğlenerek öğreneceksiniz.
-  Gramer kitapları, DVD’ler ve interaktif CD-ROM’lar ile istediğiniz yerde, istediğiniz kadar çalışma imkânınız olacaktır.
-  Gramer videolarında, İngiliz öğretmenleri seyredecek, İngilizce gramerinin tüm ayrıntılarını öğreneceksiniz.
-  Genel kültür videolarında, hem İngilizce pratiğiniz gelişecek hem de ilginç ve faydalı bilgiler edineceksiniz.
-  Öğretici videolarda yaklaşık 80 adet farklı konu seyredeceksiniz.
-  Kısa sürede ve mükemmel olarak İngilizce, okuyabilir, anlayabilir ve konuşabilir seviyeye geleceksiniz.
-  4.000 üzerinde İngilizce kelime öğreneceksiniz.
-  2.000 üzerinde iş hayatında sık kullanılan İngilizce kelimeleri öğreneceksiniz.
-  Videolarda gerçek kişilerle yapılan röportajları izlemeniz ve gerçek İngilizce konuşma temposunu yaşamanız sağlanacaktır.
-  1.000 üzerinde alıştırma yapacaksınız.
-  İngiliz eğitmenlerin seslendirmeleri ile doğru telaffuz çalışmaları yapacaksınız.
-  Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
-  Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

LN 1.kur İngilizce eğitim seti içerik açıklaması
1.Kur İngilizce eğitim setinin anlatım dili Türkçe olup, gramer yapısını temelden başlayarak öğretmektedir. Set, gramer kitapları, yardımcı kitaplar, eğitici DVD’ler ve interaktif CD-ROM'lardan oluşmaktadır. Öğrenim için gerekli tüm dokümanlar ve malzeme, set içinde yer almaktadır.


LN 2.kur İngilizce eğitim seti içerik açıklaması
2.Kur İngilizce eğitim seti, belli bir seviyede gramer bilgisine sahip olduktan sonra pratik konuşma çalışmaları yapmak amacıyla hazırlanmıştır. Sette, konuşmaya akıcılık getirmek ve daha güzel konuşmak için çok çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. İngilizce'de kullanılan kalıp cümleleri, deyimsel kullanımları, aynı anlama gelen kelimelerin daha yaygın olarak kullanılanlarını ve diğer özel durumları açıklanarak, karşılıklı konuşma alıştırmaları yapabilmeniz sağlanmaktadır. Bu set ile çalışmanızı tamamladığınızda, konuşmanız akıcılık kazanacak ve çok iyi bir seviyeye gelecektir.

LN 3.Kur Advanced and Business English ileri İngilizce ve iş İngilizcesi seti içerik açıklaması
3.Kur seti olan Advanced and Business English ileri İngilizce ve iş İngilizcesi setinin anlatım dili İngilizce’dir. Setin öğretim sistemi, interaktif CD-ROM'lara dayalı çok geniş çalışmalar içermektedir. 1 ve 2.Kur setleri ile oluşturduğunuz gramer seviyesinin üzerine, ileri seviyede çalışmalar yaparak iş İngilizcesi konusundaki tüm gereksinimlerinizi karşılamış olacaksınız. Okuma, yazma, konuşma ve anlama becerilerinizi geliştirmiş olacaksınız. 3. Kur ileri İngilizce eğitim seti ile, iş hayatında karşılaşabileceğiniz tüm yazılı ve sözlü kalıpları öğrenebileceksiniz. İş görüşmelerinde kullanılan, genel üslup ve kalıpların işlendiği çalışmalarda, bir şirket ile yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-mail yazımları, sipariş alıp vermek vs. iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu, en ince detayına kadar incelenmektedir. 

Eğitici DVD İçerik Açıklamaları
İngiliz eğitmenler tarafından İngiltere’de hazırlanmış olan 6 adet DVD’lerde, ana dili İngilizce olan öğretmenleri izleyerek ve dinleyerek eğitim yapılmaktadır. 80 konu içeren videolarda, İngilizce gramer konularının anlatımları izlenmektedir. Genel kültür videolarında ise ilgi çekecek konularla karşılaşılmakta ve akıcı konuşma çalışması yapılmaktadır. Kitaplar ve DVD’ler ile eş zamanlı çalışılarak mükemmel şekilde İngilizce öğrenimi sağlanmaktadır.


Setlerimizin Yardımcı Kitapları
İngilizce’de Zamanlar (English Tenses) Kitabı
İngilizce’de zamanlar, Türkçe dilbilgisinde de olduğu gibi en önemli gramer konusudur. İngilizce zamanları iyi öğrenmek, gramer temelinizi oluşturur. Oluşan bu temel üzerinde İngilizce’yi öğrenmek kolaylaşır. Tense’ler kitabında, İngilizce’deki 12 zaman (tenses) konusu anlatılmaktadır. Konuları kolay anlayabilmeniz için İngilizce’de bulunan tüm zamanlar bir liste halinde verilmiştir. Geniş zaman konusundan başlayarak tüm İngilizce zamanlar, kalıpları ve kuralları ile birlikte açıklanmıştır. Örnek cümlelerle konuları daha iyi anlamak ve uygulama yapmak sağlanmaktadır.


İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu kitabı
İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu kitabı, İngilizce’yi öğrenmeye yeni başlayanlar veya belli bir seviyede konuşabilenler için rehber oluşturmak üzere hazırlanmıştır. Bir miktar İngilizce bilen bir kişinin, herhangi bir amaçla yaptığı bir seyahatte veya Türkiye’de karşılaştığı bir yabancı ile konuşabilmesini sağlamak için, çeşitli yaşantılarda onun ihtiyacı olabilecek kalıp cümleler, bir sözlük havasında verilmektedir. Karşılaşabileceğiniz tüm yaşantı dilimlerindeki olası kalıp cümleler verilmeye çalışılmıştır. 


İngilizce Karşılıklı Konuşmalar (English Conversations) kitabı
İngilizce Karşılıklı Konuşmalar kitabı, İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde karşılaşılabilecek çeşitli yaşantılardan oluşan karşılıklı konuşmalar ve kısa hikayecikler (skeçler) İngilizce olarak verilmiş ve Türkçe karşılıkları ilave edilmiştir. İngilizce’yi ileri bir seviyede konuşmak için, önce kendi dilinde düşünüp onu İngilizce’ye çevirmektense, aynı yaşantılarda kullanılan İngilizce cümleleri bilip onları kullanmak daha uygundur. Kitap bu konuyu bir alışkanlık haline getirerek, İngilizcenizi daha mükemmel seviyeye ulaştırmanıza yardımcı olacaktır.


İnteraktif CD-ROM’lar
İnteraktif CD-ROM'lar öğretim sisteminin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir. 


Aşağıda interaktif CD-ROM’ların içeriklerini inceleyebilirsiniz.


Trumpcards (2.000 kelime öğrenimi)
Trumpcards CD-ROM'u günlük hayata ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000'in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır. 


Teentalk Kanada (Kanadalı öğrencilerle pratik yapmak)
Teentalk Kanada’da, ana dili İngilizce olan Kanadalı McMath okulu öğrencileriyle interaktif olarak tanışma ve konuşma olanağı sağlanmaktadır. CD-ROM'unun bir diğer özelliği, çok geniş alıştırmalar ve yazılı çalışmalar yaptırmasıdır. Bu çalışmalar, öğrenilenlerin belleklere daha iyi yerleşmesi ve istenildiği zaman kolayca kullanılabilmesi için tasarlanmıştır.


Wordpal (Bilgi ve kelime yarışması)
Wordpal’da, İngiltere’deki yaşam ve çevre ile tanışma imkanı sunuyor. Tarif edilen kişiyi bulma alıştırmasında amaç, anlatılanlara yönelik olarak konuşmanın içeriğini kavramak ve doğru kelimeleri seçebilmektir. Bilgi yarışması alıştırmasında bazı genel kültür soruları ile soru cümlesi kurma ve doğru cevabı bulma tekniği uygulanmaktadır.


Teentalk British (İngiliz öğrencilerle pratik yapmak)
Teentalk British, anlama ve konuşma becerilerini geliştirmek için hazırlanmıştır. İngilizce’de günlük konuşmalarda en çok kullanılan kelimelerin yüzde 80’ini oluşturan, seçilmiş 1.000 adet kelime öğrenilmektedir.


English Pro (İş İngilizcesi)
English Pro, iş hayatında İngilizce konuşması gereken kişiler için gerekli bir dil programıdır.  Ana dili İngilizce olan kişilerin, iş yaşantısındaki davranış alışkanlıklarına değinen bu program, iş ilişkilerinde karşılaşabileceğiniz çok çeşitli durumlarla ilgili tavsiyeler sunmaktadır.  Bir şirket ile yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-posta yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir. 


Business Territory (İş dünyasında yaşam)
Business Territory, Cambridge'de bir elektronik firmasında hazırlanmıştır. Bu şirkette en üst kademedeki yetkiliden, her seviyedeki birimlerine kadar, iş hayatında gerçekleşen tüm yaşantı aynen aktarılmaktadır. Şirketteki tüm yetkililer kendi özgeçmişlerini anlatmakta, firmadaki görevlerini izah etmekte ve günlük iş hayatlarındaki tüm ayrıntıları anlatmaktadırlar.


Business Territory Hotel and Catering (Otel İngilizcesi)
Business Territory’de, Cambridge Üniversite'sine bağlı 4 yıldızlı bir oteldeki yaşantı incelenmektedir. Otelin, resepsiyon, restoran, mutfak, konferans salonu gibi tüm bölümlerinde gerçekleşen yaşantılar ve konuşmalar bir film gibi aktarılmaktadır. CD-ROM'un içeriği, çeşitli tavsiyeler ve ödevlerle öğrencilerimizin de interaktif ortamda kendilerini bu görüşmelere katılmış gibi hissederek, çalışmalar yapmasına uygun olarak hazırlanmıştır. 


Meet The English (Genel kültür konularıyla İngilizce eğitimi)
Meet the English, İngiltere'nin ve İngilizcenin bilinenlerin yanında, çok fazla bilinmeyen taraflarını da anlatarak farklı deneyimler kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Böylece İngiltere ve İngilizce hakkında bazı ilginç bilgilere sahip olacaksınız. Önce, karaökeden ilham alınan sayfaları dinleyin ve okuyun ve sonrasında, reçeli kimin icat ettiğini, Avrupa’nın en büyük dağ trenine nerede binebileceğinizi ve Liverpool’un neden pop müziğin başkenti olarak adlandırıldığını öğrenmek için sınav bölümüne geçin.


Expert Gallery (Muhasebe İngilizcesi)
Expert Gallery’de, İngiltere’de bir muhasebe firmasını ziyaret ederek sizlere finansal İngilizce’yi tanıtıyoruz. Bu CD’de gerçek iş İngilizcesi ve finansal İngilizce’ye yönelik egzersizlerle, iş İngilizcesi literatürünün kullanılması sağlanmaktadır.  Tüm ana konular, şirket ismi, farklı şirket türleri, resmi kayıtlar, güvenilirlik ve katma değer vergisi gibi şirketin kuruluş aşamalarına yönelik konular yer almaktadır. 


Vox Pop (İngilizce konuşma ve yazma çalışmaları)
Vox Pop, İngilizce konuşma ve yazma yeteneklerini geliştirmek isteyenler için İngiltere Cambridge sokaklarında yapılan 48 adet video röportaj temel alınarak geliştirilmiştir. Vox Pop’da aktüel olarak tartışılan konular hakkındaki görüşlerinizi, İngilizce olarak kolayca aktarabilmeniz için çalışmalar yapılmaktadır.


Lazonby (Günlük konuşmalar)
CD-ROM sizi, Lazonby isimli bir İngiliz bir köyünün yaşantısının içine alacak, köy sakinleriyle sohbetler ve röportajlar yapmanızı sağlayacaktır. Bu ziyaret, İngiliz dilini yakından tanımanızı sağlayacaktır. Burada kuracağınız cümleler ve doğal günlük konuşmalar sayesinde, köyde yaşayan toplumun konuşma alışkanlıklarını tanımanız sağlanacaktır.


The Steam Engine (Teknik İngilizce)
The Steam Engine, teknik araçlar hakkında kelime dağarcığı oluşturmak için hazırlanmış bir programdır. CD-ROM, yeni kelimelerin bir cümle içinde daha kolay öğrenildiği gerçeğine göre hazırlanmıştır.  Bu nedenle program, bir buhar motorunun montajı için küçük bir kullanma kılavuzu yazma işi üzerine kurulmuştur. Anadili İngilizce olan bir kişinin, buhar makinesinin yapımı konusunda sizi adım adım yönlendirmesiyle bir kullanma kılavuzu yazmış olacaksınız.


(Tanıtım Bülteninden)


 

Hamur Tipi : 1. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 3. Basım

Dil : Türkçe - İngilizce

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.