Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Mahşer- Sansürsüz Tam Metin

Mahşer- Sansürsüz Tam Metin

Mahşer- Sansürsüz Tam Metin

Sansürsüz Tam Metin

7/10 - 34 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Stephen King
Çevirmen: Canan Kim
Yayınevi :

Altın Kitaplar - Polisiye - Gerilim Dizisi

Standart Teslimat
29 Kasım - 05 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789752114074


"Mahşer, macera, aşk, kehanet, alegori, fantezi ve realizm öğeleriyle harmanlanmış harika bir roman." The New York Times Book Review

Biyolojik denemeler yapılan bir kuruluştan kaçan biri, kısa süre sonra domino etkisiyle insanların yüzde doksan dokuzunu yok edecek mutasyona uğramış ölümcül bir grip mikrobunu yaymaya başlar. Hayatta kalmayı başaran korku ve şaşkınlık içindeki bir avuç insan kendilerini kurtaracak bir lider arayışı içine girer. Ve iki aday ortaya çıkar... Colorado'da bir halkevi kurmakta ısrar eden 108 yaşındaki hayırsever rahibe Abagail ve kötülükten başka bir şey düşünmeyen, kargaşadan mutlu olan şiddet yanlısı "kötü adam" Randall Flagg...

Yalnızca düşlerde var olabileceğini sandığımız karanlık bir hikâye...Sayfa Sayısı: 1216

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 6

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Güzel bir kitap

Tavsiye edilebilir.

05.11.2020

Her sayfasına değer.

Stephen King in tüm eserlerini okuyan biri olarak diyebilirim ki kitap King’ in şaheserlerinden birisi bence. “Dünyada bildiğimiz herşey birden sonlansa tekrar aynı şeyi inşa eder miydik? “ Roman kahramanlarının ağzından bu sorulara yanıtlar arıyor,  felsefi, psikolojik ve sosyolojik olarak kendimizi ve toplumu sorguluyoruz.
Harika kurgulanmış kitapta beni tek hayal kırıklığına uğratan romanın sonuydu. Kitabın son sayfalarına geldiğimde aklımdaki sorular şunlardı; Noluyor? Bitiyor mu? Böyle mi bitiyor?  
Baştan son ana kadar ilmik ilmik işlenmiş bir kurgu ve hikaye bütünlüğünü kestirip atılmış, alelacele ve potansiyelinin çok altında bir kurguyla bitirilmiş. King ustaya hiç yakışmayan bir sonu olduğunu düşünüyorum romanın.  Okuduğum için pişman değilim, her sayfasına değerdi, ancak hala aklımdan başka başka sonlar uydurmuyorum değil :)

04.09.2020

Çok iyi

Aldım ve okumaya başladım. Bitmesin diye yavaş yavaş okuyorum. Başları sıkıcı gelebilir, çok fazla karakter var kafanız karışabilir ama bir King hayranıysanız mutlaka okumanız gereken bir kitap.

27.10.2014

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.