Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Melekler ve Şeytanlar

Melekler ve Şeytanlar

Melekler ve Şeytanlar

Yazar: Dan Brown
Yayınevi :

Altın Kitaplar - Meşhur Romanlar Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789752110809


Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon efsanevi gizli örgüt Illuminati'nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi'nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin yararlarını yücelten- hala faaliyette olup cinayetler işlediğini öğrenince şok geçirir. Parlak bir fizikçi olan Leonarda Vetra cinayete kurban gitmiştir. Tek gözü oyulmuş ve göğsü örgütün sembolüyle dağlanmıştır. Bilim adamının son buluşu güçlü ve çok tehlikeli enerji kaynağı karşımadde çalınmış ve yeni Papa seçiminin gerçekleşeceği gün Vatikan Şehri'nin altına saklanmıştır. Langdon, Vetra'nın meslektaşı ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile medeniyeti yok olmaktan kurtarmak amacıyla Roma sokaklarında, kiliselerde ve katakomplarda soluk soluğa koşuşturarak 400 yıllık izi sürerek Illuminati'nin izini bulmaya çalışırlar.

Brown bu romanda tıpkı bir hokkobaz gibi havaya yüzlerce top fırlatıp hiçbirini yere düşürmeden okuyucuyu inanılmaz bir gerileme sürüklüyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2004


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 592

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 676

Baskı Yılı: 2004


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

İlk Baskı Yılı : 2004

Sayfa Sayısı : 592

Dil : Türkçe

Yorumlar 20

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Favorim

Bu tarz romanların içinde en iyisi. Normalde yorum yapma alışkanlığım yoktur ama kötü yorum karşısında bu kitabı savunmam gerektiğini düşündüm. Muhteşem bir kitap. Yalnız filme çekerken kitabı çok değiştirmişler, sonu bile farklıydı. O yüzden filmi hayal kırıklığı yaratmıştı.

01.02.2017

Sürükleyici

Bilim ve dinin yıllardır süregelen çatışmasını usta bir şekilde ele almış. Bulunduğunuz dünyayı unutup kitabın sayfaların da kaybolun.

12.11.2016

Serinin tek kötüsü

4 kitap arasından hangisini isteksizce okudun diye sorarsınız bir an bile düşünmeden bu kitabın ismini söylerdim. Aslında seriye dahil olmadan tek bir kitap gibi düşünürsek okumak güzel, keyifli bir hale gelebilir. Ancak öylesi güzel bir seride bu kitap cidden olmamış. Filmini de izledim. O hiç mi hiç olmamış.

22.10.2015