Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Meme Kanseriyle Baş Etme Rehberi

Meme Kanseriyle Baş Etme Rehberi

Meme Kanseriyle Baş Etme Rehberi

Tedavide Medikal ve Psikolojik Açılımlar

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789756523186


Meme Kanserinde "Farkındalık"

Günlük yaşantımız sürüp giderken, bir sevdiğimize ya da tanıdığımıza kanser tanısının konduğunu ve bu hastalığın giderek daha sık görüldüğünü farkediyoruz. Gerçekten de kanser sıklığı, özellikle de kadınlarda görülme oranı arttı. Bu artışla birlikte, tanı yöntemlerinde ciddi gelişmeler, tedavide yenilikler, korunma konusunda önemli bilgiler de ortaya çıktı. Erken tanının hayat kurtarıcı olduğu ortaya kondu. Meme kanseri için farkındalık, erken tanı oranlarını artırmaya ve bu konuda bilinçli kişilerin hastalıkla mücadelesine yardımcı olmaktadır.

Meme kanserinin tedavisi, bir ekip işidir. Bu ekipte; radyolog, patalog, genel cerrah ve plastik cerrah, medikal onkolog, radyasyon onkoloğu, genetik uzmanı, psikolog ve psikiyatrlar yer almaktadır.

Bu kitapta, meme kanseri ile ilgili tıbbi birçok soruya cevap bulacağınız gibi, hem hastalığın çeşitli kademelerinde psikolojik yaklaşıma hem de hastalıkla baş etme tekniklerine ilişkin ipuçları da yakalayacaksınız. Meme Kanseriyle Baş Etme Rehberi yeni yöntemlerle hastalık psikolojisinden kurtulmanın anlatıldığı, herkese seslenen bir kitap.
-Prof. Dr. Nil Molinas Mandel-Sayfa Sayısı: 130

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Amerikan Hastanesi Yayınları

Sayfa Sayısı : 130

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız