Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Neden Hala Bekarsınız?
Neden Hala Bekarsınız?

Neden Hala Bekarsınız?

Hak Ettiğiniz Kişiyi Elde Etmenin Zamanı Geldi

Yayınevi : Yol Yayınları - Kişisel Gelişim Dizisi
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789757569633

Neden Hala Bekarsınız? Kitap Açıklaması


Her ay ilişki danışmanı olarak onlarca kadın ile görüşüyorum. Herkes telaş içinde nasıl bir ilişki, nasıl bir eş istediğinden bahsediyor. 25 yaşındaki de 55 yaşındaki de aynı telaş ve sabırsızlık içerisinde, birşeyleri kaçırıyor olmaktan şikayetçi, etrafta doğru düzgün adam olmamasından dert yanıyor.

İyi bir eğitim aldınız, herkesin imrendiği bir işe sahipsiniz, çevrenizdekiler sizi çekici buluyor. Öyleyse NEDEN HALA BEKARSINIZ? Hak ettiğiniz kişiyi elde etmenin zamanı geldi.

"Biz kadınların hayatındaki en önemli soru buydu... Şimdi cevabı için elinizde bir kitap var. Net, içeride yazanlar gayet net...Siz de artık hayata karşı net olun."
Neslihan Perker / AKTÜEL

"Sade bir dil ile muazzam bir anlatım. Yaratıcı, pozitif ve sonuç odaklı tarzını kitabına da yansıttığın için tebrik ederim. Hep söylerim, gençlerde iş var."
Mustafa Taviloğlu

"Doğru kişiyi bulmak şans oyunu gibi değil. Oyna ve kazan gibi. Ne istediğinize karar verin ve uygulayın."
Burhan Öçal

"Beraber çalıştığımız 6 ay boyunca çok şey deneyimledik; doğru kişi sadece bulunmaz, olunur! Siz de okuyun, uygulayın, sevdiklerinizle paylaşın, mutluluğu yeniden keşfedin."
Müge Y.

"Sibel Şengül, girişimci kişiliği ile çok başarılı bir iş alanı yarattı. Şimdi deneyimlerini sizlerle paylaşıyor…Onun yazdıklarını dikkatlice okuyun."
Hakan Turpçu / TouchİSTANBUL - AKTÜELSayfa Sayısı: 120

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yol Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 4
TÜM YORUMLARI GÖSTER
değişik bir yorum

Daha light bir kitap bekliyordum ama içerik beni şaşırttı, yer yer çok güzel analizler var.. hızlı, kolay okunuyor hatta ben aynı gün okudum.

06.06.2013

mutlaka okuyun

Bu kitabi herkesin okumasını tavsiye ederim, yazarın yorumları gerçek kesitler içeriyor

04.06.2013

beğendim

İnsanın içini hafifleten, sevgi dolu bir kitap.

04.06.2013

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.