Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


O

O

O

Sansürsüz Tam Metin

8/10 - 66 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Stephen King
Çevirmen: Oya Alpar
Yayınevi :

Altın Kitaplar - Meşhur Romanlar Dizisi

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789752121768


Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry'yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren bir yaratığın, insanları kendi karanlık dünyasına çeken esrarengiz bir gücün varlığıdır. Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş ve yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır. Ancak, anılarının derinliklerine gömülen yaratık yıllar sonra yeniden harekete geçince, onunla bir kez daha hesaplaşmak zorunda kalırlar. Geçmişte kalan kâbuslar, şimdiki zamanda korkunç bir gerçeğe dönüşmüştür artık. Stephen King'in yazımını dört yılda tamamladığı ölümsüz başyapıtının sansürsüz ve eksiksiz metnini okurken tam da Daily Express'in tarif ettiği gibi, kendinizi O'nun karanlık dünyasında hissedeceksiniz.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 1216

Baskı Yılı: 2016


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 1064

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

İlk Baskı Yılı : 2000

Sayfa Sayısı : 1064

Dil : Türkçe

Yorumlar 9

TÜM YORUMLARI GÖSTER
ADAM YAZMIŞ

Adam üşenmemiş 4-5 yılını kitabı yazmaya ayırmış,1200 sayfa yazmış, iki ayrı zaman dilimini tek cilte koymuş.  kesinlikle okumak için sabırsızlanıyorum

12.07.2018

''O''

Korku romanı olarak hiçbir zaman bir kitabı okumadım ve okumayı da düşünmüyorum.Bu kitaba başlayacaklar veya alıp da gözü korkup başlamaya cesaret edemeyenler başlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Lakin yazarın kullandığı dil o kadar akıcı ve okurken takılmadan ve aksamadan okuyorsunuz ki sayfalar ellerinizin arasından kayıp giderken,''Ben bu kadar sayfayı ne zaman okudum?'' diye soruyorsunuz kendinize.(En azından her okumaya başladığımda ben bu duyguyu yaşadım.)Dediğim gibi okuyun.Kısa ve net.Yazar kitabın sonunu ayrıca bir güzel yazmış.Keyifli okumalar.

11.12.2017

Adam Yazmış :)

1200 sayfa tek cilt roman... İlk elinize aldığınızda "Nasıl bitireceğim!?" diyorsunuz. "Bu kadar sayfa okunur mu, bu kitap taşınır mı?" diyorsunuz. Ancak ilk bölüm bittikten sonra hikaye sizi içine çekiyor ve elinizden bırakmıyorsunuz. Bir süre sonra Çorak Topraklar'da baraj yapan siz oluyorsunuz, Henry sizi kovalıyor. Herkese tavsiye ederim. Yazarın kalemi çok kuvvetli.

06.11.2016