Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Öğrenci Koçluğu

Öğrenci Koçluğu

Öğrenci Koçluğu

Yazar: İsmail Öz
Yayınevi :

C Planı

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055109141


Günümüzde önemli her geçen gün daha çok fark edilen 'Koçluk' uygulamalarının, öğrenciler üzerinde nasıl bir ilerleme ve başarı getireceğini anlatan bu çalışma, aynı zamanda dağınık olan 'öğrenci Koçluğu' çalışmalarını da tek çatı altında toplamaktadır. Alanında önemli bir ihtiyaca cevap vermeyi hedefleyen bu çalışmayla ülkemizin daha başarılı ve zeka potansiyelini kullanabilen bireylere kavuşması hedeflenmiştir.

'Nasıl öğrenciler' yetiştireceğiz ve dahası 'Nasıl bir toplumu meydana getireceğiz' sorusuna cevap arayan bu kitap, birçok soruya cevap veriyor.

Çocuklarına zaman ayırmakta zorlanan, iş hayatının yoğun seyrinde çocuklarını ihmal etme korkusu taşıyan ebeveynler, çocuklarına yön vermesini istediği eğitimcileri ararken onların hangi vasıfları taşıması gerektiğine de bu kitap aracılığıyla ulaşılabilme imkanı sunuyor.

Eğitimcilere ve anne-babalara ideal öğrenciler yetiştirebilme konusunda iyi bir kılavuz olmayı hedefleyen bu kitap, alanında bir ilk ve bir başlangıç eser olma özelliği taşıyor.Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: C Planı

Sayfa Sayısı : 208

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız