Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Okuma Zekası
Okuma Zekası

Okuma Zekası

10/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Hayat Yayıncılık
Standart Teslimat
03 Ağustos - 06 Ağustos
* 50 TL üzeri bedava!
  • 50 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786055365202

Okuma Zekası Kitap Açıklaması

Okuma ve eğitim kavramları öylesine iç içe ele alınmış ve somutlaştırılmış ki, derinlemesine öğreniyorsunuz. Bu kitapla eğitimin ve okumanın ne demek olduğunu çok ileri boyutta öğrendim. Bu kitabı yıllar önce okumuş olsaydım; muhtemelen tıp değil de eğitim profesörü olmak isteyecektim.


Prof. Dr. Ender SERİN / Başkent Üniversitesi


 


Okuma becerilerini geliştirme, okuma alışkanlıklarını kazandırma yönünde önce bireyi, sonra aileyi bilinçlendirmeyi amaçlayan bu kaynağın herkese yol göstereceği, yararlı olacağı, eğitimcilerin, ana babaların ufkunu açacağı kesindir.


Prof. Dr. Mukim SAĞIR / Atatürk Üniversitesi


 


Kitabınızı iki solukta, yani iki kısa otobüs yolculuğunda okudum. Gerçekten muhteşem. Teşekkürler Selahattin Hocam…


Prof. Dr. Halis OĞUZ / Selçuk Üniversitesi


 


Çok çok yararlandığım bir kitap oldu. Adından da anlaşılacağı üzere akademik ve pratik bir kitap. Yazar, ezber bozmuş. Akademik anlamda yepyeni terminolojilerle karşılaşacak ve şaşıracaksınız. Bu kitabın okunduğu evde hayat bir cümbüşe dönüşüyor, çoluk çocuk herkes keyifle kitap okuyor, yaşamın keyif ve huzuru her yanı kuşatıyor. Okuma Zekâsı, enteresan, inanılmaz, şaşırtıcı, ikna edici, doyurucu ve keyifli bir kitap.


Engin Karaman / Öğretmen                                                                           


 


Bugün “Okuma Zekâsı” kitabınızı okudum ve ciddi bir aydınlanma yaşadım. Son zamanlarda ruhumu saran puslu havanın nedeni de çözümü de kütüphanemdeymiş meğer. Gereklilik olarak okumayı öncelik sıralamamda çok daha önlere çekip, aylık hedef belirleyip, daha disipline edilmiş bir okuma programına başlıyorum sayenizde. Selahattin Bey, gelişim serüvenime yapmış olduğunuz bu güzel katkınıza sonsuz teşekkürler. Bir gün bir şekilde sizinle yollarımızın kesişmesi dileğiyle.


Gündüz Yazıcı / İktisatçı                                                                                


 


(Tanıtım Bülteninden)

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
Okuma Zekası

Bu kitabı biraz okuma alışkanlığınız varsa ve hızlı okuma hakkında bilginiz varsa okumayın. Özellikle biraz da olsun hızlı okuma yapabiliyorsanız kesin okumayın ama ortada bir emek var saygı duyuyorum.

29.10.2016

.

kitap okumayı seviyordum ama bu kitaptan sonra okumaya aşık oldum. Okunması gereken bir kitap olarak görüyorum.

24.02.2014

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.