Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Olimpos Kahramanları - Kayıp Kahraman
Olimpos Kahramanları - Kayıp Kahraman

Olimpos Kahramanları - Kayıp Kahraman

8/10 - 30 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Rick Riordan
Yayınevi : Doğan ve Egmont Yayıncılık - Olimpos Kahramanları Dizisi
Standart Teslimat
07 Ağustos - 12 Ağustos
* 50 TL üzeri bedava!
  • 50 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786051119298

Olimpos Kahramanları - Kayıp Kahraman Kitap Açıklaması


Yunan efsaneleri günümüzde yaşamaya devam ediyor! Percy Jackson ve Olimposlular macerasından sonra yepyeni bir seri başlıyor: Olimpos Kahramanları. İlk beş kitabın sonunda, büyük bir savaşın ardından Melez Kampı'nda bıraktığımız dostlarımız, yen, melezlerle birlikte yepyeni bir serüvene adım atıyorlar. Ancak büyük bir sorun var: Perccy Jackson kayıp! İşte Olimpos Kahramanları serisinin ilk kitabı Kayıp Kahraman'da tanışacağımız üç yeni melez: JASON'ın bir sorunu var. Hafızasını tamamen keybetmiş. Jason buraya nasıl geldi? Burası neresi? Hatta Jason kim? Hiçbir şey bilmiyor ama bir şeyden çok emin. Bu işte bir terslik var. PIPER bir sır saklıyor. Ünlü bir kişi olan babası üç gündür kayıp. Jason ve Leo'yla birlikte Melez Kampı adlı bir yere götürülüyor. İçinden bir his burada her şeyin açıklamasını bulacağınısöylüyor ama her şeyi öğrenmek isteyip istemediğinden emin değil. LEO ok becerikli. Melez Kampı'na yerleştirildiği, alet edavatla dolu kulübeyi görünce kendini hemen evinde hissediyor. Kulübe arkadaşları bir tanrının oğlu olduğunu iddia edyor. Bunun sürekli hayaletler görmesiyle bir ilgisi olabilir mi acaba?


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 552

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 434

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan ve Egmont Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 15
TÜM YORUMLARI GÖSTER
Harika

Percy Jackson ve Olimposlular serisini okuduktan sonra bu serinin çıktığını öğrenince çok sevinmiştim.Ama okumaya başlayınca biraz hayal kırıklığına uğruyor gibi oldum.Çünkü ilk kitapta Percy Jackson yoktu sadece adı geçiyordu.Ama sonra fark ettim ki bu seri diğerine göre daha ciddi ve böyle olması da normal geldi.Çünkü Percy Jackson artık yıllarca eğitim görmüş güçlü bir yarı melezdi.(Böyle diye sıkıcı bir kitap haline gelmiyor tabii!Hala espriler havada uçuşuyor.)Ayrıca arkadaşları da onunla birlikte gelişmişti.Seride ilk kez ortaya çıkan Roma kamplı insanlar da hoşuma gitti çünkü Yunan benzeri de olsa yeni bir mitolojiyi öğrenmeye başlıyordum.Hatta Roma kampından Jason Grace en az Percy kadar güçlü.Ona rakip olabilecek kadar güçlü birinin çıkmasına hem şaşırdım hem de sevindim.
Kısacası harika bir seri ve kitap!

18.09.2019

okuyanlara

Bu kitapta Luke Castellan var mı?

25.07.2016

harika bir kitap

Ben tüm seriyi aldım gerçekten çokk heyecanlı bir seri elinizden düşüremeyeceğinize eminim

15.07.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.