Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ölü Evinde Seks Partisi

Ölü Evinde Seks Partisi

Ölü Evinde Seks Partisi

Yayınevi :

Sel Yayıncılık - Şiirsel Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789755703787


"Kelimelerin bir eskisi, bir yenisi var: Varlıkların, var olduğuna inanmak istediklerimizin de öyle. Ancak şu beşini birbirinden ayıracak cesareti aşktan, hayallerden, siyasi mücadeleden başka hangi gövdede bulabiliriz ki: Ölü, Ceset, Leş, Kadavra, Naaş. Bunları ayıracak cesareti olanlar, mutlak aklı önlerindeki o cansız et yığınlarında kaybettiler. Ben kaybedilmiş akılların izini sürdüm, raporlar tuttum. Ancak şimdilik bu kadarını bulabildiğim, yazabildiğim lütfen tutanaklara geçirilsin."

küçük İskender, Ölü Evinde Seks Partisi'nde, katledilmiş topraklarda çılgın bir eğlenceye göz yuman hayatın peşine düşüyor. Alt metne senaryoyu, üst metne urbanizm sefilliği'ni yerleştirirken de ağıtlarla orgazm çığlıklarının birbirine karıştığı coğrafyaların sorumluluğunu üstlenmek istemediğini açıkça dile getiriyor.

Bir yandan gömüp bir yandan belli belirsiz döllenmek, işte insanın kainattaki lüzumsuzluğu!
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 90

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 33

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sel Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 90

İlk Baskı Yılı : 2008

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız