Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


On Üç Yıl Sonra - 2. Kitap
On Üç Yıl Sonra - 2. Kitap

On Üç Yıl Sonra - 2. Kitap

Yazar: Jasper Kent
Çevirmen: Seçkin Selvi
Yayınevi : Can Yayınları - Roman Dizisi
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789750713347

On Üç Yıl Sonra - 2. Kitap Kitap Açıklaması


Yıl 1825. Rusya on yıldır barış içinde, Bonaparte çoktan ölmüş, istila tehlikesi kalkmış. Albay Aleksey İvanoviç hâlâ Çar I. Aleksandr'ı korumakla görevli ama korkacak bir şey yok. Fransızlar yenilmiş, Aleksey'in bir zamanlar önce omuz omuza, sonra karşı karşıya savaştığı o on iki canavar yaratık yok.

Ne var ki Çar hiçbir zaman huzura erişemeyeceğini biliyor. Ordusunun içindeki ayaklanma hazırlıklarından haberi var; ama gerçek korkusu çok daha korkunç bir şeyden, kendisinin, ailesinin ve ülkesinin üzerine çöken bir lanetten kaynaklanıyor.

Aleksandr, çok eskiden verilmiş bir sözü unutamıyor: kanla mühürlenmiş ve yüz yıl önce yerine getirilmemiş bir söz. Şimdi Romanov hıyanetinin kurbanı, kendisine ait olan şeyi istemek için geri döndü. Bunu öğrenmek Aleksandr'ın kanını donduruyor. Aleksey'e gelince, bir zamanlar değer verdiği, sevdiği her şeyi tehdit etmiş olan kötülük on üç yıl sonra sanki geri gelmiş gibi.

Gerçek olaylarla fantezinin, dehşetle aşkın birlikte örüldüğü başdöndürücü bir tempo...

"Tarihî roman ile kara fanteziyi inanılmaz bir tempoda bütünleştiren bir roman."
The Times

"Tolstoy'un ya da Pasternak'ın soyundan bir yazarın biraz da Dracula'nın yaratıcısı Stoker'la akrabalığından kaynaklanan müthiş bir fantezi."Sayfa Sayısı: 584

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
Fantastik

yaklaşık 800 sayfayı sıkılmadan okutan bir fantastik roman, indirimde mağazadan 5 tl ye almıştım, tavsiye ederim.

14.11.2013

Serinin üçüncü kitabını bekliyorum.

Macera devam ediyor, On iki kitabının devamı niteliğinde bu kitabı herkese öneririm. Üçüncü kitap yurtdışında  yayınlanmış ama daha Türkçeye çevrilmemiş. Bir an önce çevrilse de yeni kitabı alsak.

08.05.2012

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.