Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Onlar Kuran'ı Düşünmüyorlar mı?
Onlar Kuran'ı Düşünmüyorlar mı?

Onlar Kuran'ı Düşünmüyorlar mı?

9/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Semerci Yayınları
Standart Teslimat
08 - 12 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786054982349

Onlar Kuran'ı Düşünmüyorlar mı? Kitap Açıklaması


Hacı, hocaların aklıyla hareket edenler, "Ben bilmem şeyhim bilir" diyenler, utanmadan ALLAH'ın kitabının yanına uydurma kitaplar koyanlar, dini bilgileri yalanlar, iftiralar, hurafeler ve bidatlerden ibaret olanlar, ne yazık ki yüzlerce yıldır İslam'ı yozlaştırmış ve hatta bu güzel dini İslamofobi'ye dönüştürmüşlerdir. Dışarıdan bakıldığında Müslüman gibi gözüken, ancak içleri cahiliye devrindeki ataları gibi çürük, kokuşmuş ve bomboş olan bu kimseler, İslam'ı yozlaştırma hareketlerine öncelikle Kuran'ı değersizleştirerek başlamışlardır. Bunu da korunmuş, akla ve mantığa uygun, yalın ve kolay olan ALLAH'ın kitabını; anlamadan okutarak, uydurma kaynaklarla aynı kefeye koyarak, anlaşılmaz ve yetersiz olarak adlandırarak başarmışlardır. Onlardan dolayı mahşerde Resulullah, insanların ALLAH'ın ayetlerine gerektiği gibi inanmadıklarını anlatacak ve ardından şu cümleyi kuracaktır:

FURKAN 30. "Resul der ki: Ey Rabbim! Kavmim bu Kuran'ı büsbütün terk ettiler."

Yüzlerce yılın sonunda, artık ortada Peygamberimiz Muhammed'in tebliğ ettiği, Kuran'ın tabiriyle "HALİS DİN" den yana hiçbir eser kalmadı. Bizler korkup, sustuğumuz için halis din, yani insanlar tarafından yozlaştırılmamış, akla uygun, yalın ve kolay din; uydurmalarla, iftiralarla, hurafelerle, bidatlerle dolmuştur. Ancak artık bizlere korkmakta, susmakta haramdır. Kuran'a ve halis dine dönüş, herkesin boynunun borcu olmalıdır.

Halis Dini Yaşayan Hanif Müslümanlara Selam İle…
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 426

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Semerci Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
Okunması gereken bir eser

Kitabı ilk gördüğümde adı çok iddialı gelmişti ancak arkasında yazanlarla büyük ölçüde aynı fikirde olduğum için alıp okumaya karar verdim. Eseri okudukça gerçekte olan ile bize dayatılan din arasında ki uçurumun farkına sadece sözlerle değil aynı zamanda kanıtlarla da ulaşmış oldum. Eseri herkesin okuması ve din adı altında dayatılan hurafe ve akıl dışı uygulamalardan kurtulunması gerektiğini düşünüyorum. Emeği geçenlerin ellerine sağlık çok başarılı bir eser olmuş.

23.07.2015

Kalite

Gerçekten muhteşem bir eser

23.07.2015

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.